نمناک ورزشفوتبال تهدید پدر نیمار در مورد جدایی پسرش از بارسلونا
نیمار ، بازیکن برزیلی بارسلونا
نیمار بازیکن برزیلی بارسلونا مدتی است که درگیر مشکلات مالیاتی شده است و پدرش که مدیر برنامه های او هم هست اعلام کرده تا زمانی که این مسائل حل نشود نیمار قراردادش را تمدید نمی کند.
تاریخ انتشار : 14 بهمن 1394
بازدید : 6,145 نفر

هشدار جدی پدر نیمار به سران بارسلونا

پدر فوق ستاره برزیلی بارسا که مدیر برنامه های او هم هست، از شرط و شروط پسرش برای تمدید با بارسا پرده برداشته است. چند هفته پیش و در زمان آغاز مذاکرات دو طرف برای تمدید قرارداد بود که او در مصاحبه ای هشدارگونه به سران بارسا گفت اگر مشکلات مربوط با مسائل مالیاتی پسرش حل نشود، نیمار مجبور خواهد شد کاتالونیا را ترک کند. او این بار در مصاحبه با یک رسانه کاتالانی بار دیگر بر مواضع قبلی خود اصرار کرده است.

هشدار جدی پدر نیمار به سران بارسلونا

 

به نقل از EFE، نیمار، ستاره برزیلی آبی اناری ها روزهای سختی را پشت سر می گذارد. این بازیکن برزیلی روز گذشته در دادگاه حاضر شد تا پاسخگوی اتهامات وارد شده درباره فرار مالیاتی باشد.
نیمار به همراه پدرش که مدیر برنامه های او به شمار می آید، در جلسه یک ساعت و نیمه دادگاه خوسه دی لاماتا حضور یافت تا به شک و شبهه هایی که در این زمینه وجود دارند پاسخ دهند.
هرچند ستاره برزیلی بارسلونا بعد از این جلسه ای که برگزار شد حاضر به حرف زدن نشد اما پدر او با رسانه ها صحبت کرد و درباره چرایی تمدید نکردن قرارداد پسرش با بارسلونا و همچنین پیشنهاد رئال مادرید سخن به میان آورد.
مدیر برنامه های نیمار ابتدا درباره این سوال که چرا پسرش تاکنون قراردادش را با بارسلونا تمدید نکرده است به صحبت پرداخت و گفت:تا زمانی که چنین مشکلاتی حل نشود، نمی توانیم به موضوع تمدید قرارداد فکر کنیم. ابتدا باید این مشکلات مالیاتی حل شود، بعد از آن به دنبال تمدید کردن قرارداد باشیم. بسیار ناراحت هستیم که نمی توانیم کاری در این زمینه انجام دهیم.


تهدید پدر نیمار در مورد جدایی پسرش از بارسلونا

او ادامه داد:نیمار و من هیچ گونه اشتباه و گناهی نداشتیم و نباید این گونه مجازات شویم. همه تلاش خود را به کار گرفتم تا پسرم در تیمی که آرزوی حضور در آن را داشت، بازی کند. او به من گفت که تنها می خواهد به بارسلونا برود و من هم زمینه را برای چنین انتقالی مهیا کرد.
نیمار در سال 2013 رسما به بارسلونا پیوست و تا سال 2017 با این تیم قرارداد دارد. او در فصل جاری بازی های درخشانی را برای آبی اناری ها به نمایش گذاشته و از بهترین بازیکنان این تیم بوده است. با این حال هنوز قراردادش را تمدید نکرده است و شایعات زیادی درباره جدایی او از بارسلونا به گوش می رسد.
رسانه های اسپانیایی در این چند روز اخیر نوشتند سران باشگاه رئال مادرید مذاکرات خود را با نیمار شروع کردند و حاضر هستند برای جذب این بازیکن برزیلی 190 میلیون یورو که رقم فسخ قرارداد او است را پرداخت کنند.
پدر نیمار در واکنش به این پیشنهاد رئال مادرید گفت:همه آنچه که در خبرها آمده دروغ است. رئال هیچ پیشنهادی به ما نداده و مذاکراتی در این زمینه نداشتیم. 

تهدید پدر نیمار در مورد جدایی پسرش از بارسلونا

تهدید پدر نیمار در مورد جدایی پسرش از بارسلونا
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 12
برگرفته از برترین ها -/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 6 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف