نمناک فرهنگ و هنرموسیقی تهران موزیک یکی از بزرگ ترین و قدیمی ترین سایتهای موزیک
با توجه به درخواست های مکرر کاربران، وب سایت تهران موزیک اصلی در 1396/10/1 و همزمان با شب یلدا به روزرسانی شد.

رپورتاژآگهی:با هدف افزایش سرعت بارگذاری سایت و برای رفاه بیشتر کاربران

به گزارش روابط عمومی تهران موزیک ؛ وبسایت این مجموعه که از سال 1386 در حوزه ی موسیقی فعال است، در تاریخ 1396/10/1 بروز رسانی شده و با شمایل و امکاناتی تازه با همان آدرس اصلی سایت تهران موزیک www.mytehranmusic.com در دسترس کاربران و علاقه مندان حوزه ی موسیقی قرار گرفت.
بر اساس این گزارش، در به روزرسانی تازه ی این وبسایت بخش های پخش موزیک به صورت آنلاین و دریافت کد پخش آنلاین در وبلاگ ها به فهرست وبسایت اضافه و دسترسی سریع تر برای دانلود آهنگ جدید با کیفیت های مختلف و با لینک مستقیم برای مخاطبان میسر شده است.

مدیر وبسایت تهران موزیک با اعلام این خبر، گفت:

رفع خلاءهای موجود در ارتباط بین مجموعه و علاقه مندان به حوزه ی موسیقی و خوانندگان کشور و ارتقای سطح کیفی خدمات وب سایت، پس از این به روز رسانی مد نظر است.
او همچنین همگامی مجموعه با علم روز را از مهم ترین سیاست های تهران موزیک برشمرد و افزود:پس از این به روزرسانی به دنبال رونمایی از نرم افزار موبایل سایت تهران موزیک هستیم.
وی همچنین با ابراز نگرانی از فعالیت مجموعه هایی که با سوء استفاده از نام تهران موزیک، با دریافت وجوه نجومی و با وعده ی پخش آهنگ های جدید خوانندگان در سایت های بزرگ اقدام می کنند، از خوانندگان عزیز کشور خواست که در هنگام انتخاب سایت تهران موزیک مراقب باشند و فقط با سایت تهران موزیک اصلی به نشانی www.mytehramusic.com در تماس باشند.
 
گفتنی است طراحی جدید وب سایت این مجموعه در زمینه دانلود موزیک همزمان با شب یلدا، رونمایی شد.

تهران موزیک یکی از بزرگ ترین و قدیمی ترین سایتهای موزیک

تهران موزیک یکی از بزرگ ترین و قدیمی ترین سایتهای موزیک
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 7
این مطلب مفید بود ؟ 6 1
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .