نمناک فرهنگ و هنرچهره ها مقایسه عجیب بهرام رادان درباره ازدواج همجنسگرایان
بهرام رادان ، بهرام رادان توييتر
پس از آنکه آمریکا ازدواج همجنسگرایان را قانونی کرد بهرام رادان در حساب توئیت خود این آزادی ازدواج همجنسگرایان را با لغو قانون برده داری مقایسه کرد که با واکنش کاربران مواجه شد.

بهرام رادان با انتشار یک توئیت درباره تصویب قانون ازدواج همجنسگرایان در آمریکا با واکنش مختلف کاربران و  دنبال کنندگان صفحه او در توئیتر شد.

این بازیگر سینما در توئیت خود نوشت:«رای دیروز دیوان عالی امریکا در قانونی اعلام کردن ازدواج همجنسگراها اتفاقی تاریخی بود، شاید به اندازه لغو برده داری... از لینکلن تا اوباما...»
 
بهرام رادان توييتربهرام رادان  بهرام رادان توييتر
یکی از کاربران به نام امیر در واکنش به این پست نوشت که «بازم هرجور فکر می کنم تو حوزه فعالیت شما نیست ، واقعا ربطی نداره.»
کاربر دیگری هم خطاب به رادان نوشت که بهتر است او چند کتاب بخواند تا دریابد که این قانون(ازدواج همجنسگراها) و برده داری با هم فرق دارند.
 این پست تا زمان تنظیم این خبر 21 بار بازنشر(ریتوئیت) شده و 108 نفر هم آن را پسندیده اند.
 برخی از کاربران هم در پای این توئیت خطاب به دوستان خود و رادان از واکنش های احتمالی به این اظهار نظر گفته اند؛ «تصور تیتر روزنا مه و اخبار و سایتای خبری هم وحشتناکه...»
 یکی دیگر از کاربران هم نوشته که این بازیگر باید بارو بندیلش را جمع کند و آماده ی رفتن شود.
 رادان اما بعد از این توئیت با خواندن نوشته یکی از دنبال کنندگان صفحه اش، نظرش را در این باره تکمیل کرد. یکی از دنبال کنندگان صفحه ی او فرا رسیدن ماه مبارک رمضان را به این بازیگر تبریک گفته بود و نوشته بود که «ماه مبارک رمضان با خوشحالی درمورد ازدواج همجنس بازا تناسب نداره، فی الواقع.»
رادان هم در پاسخ او نوشت:«اولا نباید تناسب داشته باشه، دوما خوشحالی نبود چون مفع یا ضرری برای من نداره، منظور تابوئیست که شکسه شد.»

به گزارش تسنیم به نقل از آسوشیتدپرس، دادگاه عالی آمریکا اعلام کرد زوج های همجنس گرا حق دارند در تمام 50 ایالت این به صورت رسمی ازدواج کنند.
با وجود آنکه برخی ایالت های آمریکا مانند آریزونا و آلاسکا ازدواج همجنس گرایان را قانونی اعلام کرده بودند اما شمار کثیری از مردم آمریکا با ازدواج همجنس گرایان مخالف هستند.
تظاهرات هایی نیز علیه همجنس گرایی در آمریکا برگزار شده بود اما دادگاه عالی آمریکا نیز اعلام کرده بود موضوع ازدواج همجنس گرایان با قانون اساسی را بررسی می کند.
باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا نیز در واکنش به حکم دادگاه عالی در صفحه توییتر خود اعلام کرد:امروز گام بزرگی به سمت تساوی برداشته شد. همجنس بازان اکنون همانند دیگران حق ازدواج دارند.
تصویر صفحه توییتر کاخ سفید نیز به مناسبت این اتفاق و در حمایت از ازدواج همجنس بازان تغییر کرد.
اوباما در دوره اول ریاست جمهوری خود در سال 2008 با ازدواج همجنس بازان مخالف بود اما در انتخابات دور دوم در سال 2012 به عنوان یکی از حامیان ازدواج همجنس بازان تبدیل شد.

مقایسه عجیب بهرام رادان درباره ازدواج همجنسگرایان

مقایسه عجیب بهرام رادان درباره ازدواج همجنسگرایان
:
امتیاز : 2 تعداد رای : 131
برگرفته از خبر آنلاین - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 53 78
نظر کاربران
الف

الف

آفرین بر بهرام رادان

پاسخ دادن 26 17
معصومه

معصومه

خدابهمون رحم کنه خدایاخواهش میکنم فرج آقاامام زمان نزدیک باشه آمین اللهم عجل لولیک الفرج

پاسخ دادن 11 15
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف