نمناک سرگرمیگوناگون توئیت های ترامپ تبدیل به دستمال توالت شدند!! +عکس
توئیت ترامپ ، جنجال پیام ترامپ
باز هم جنجال و باز هم نام دونالد ترامپ ، یکی از شرکت های بزرگ بازرگانی در جهان با متن توئیت ترامپ و پیام های عجیب و غریب رئیس جمهور آمریکا دستمال توالتی تولید کرد.
تاریخ انتشار : 15 مرداد 1396

دستمال توالتی از توئیت های دونالد ترامپ

دونالد ترامپ رئیس جمهور پرحاشیه امریکا که در میان مردم کشورش به دلیل انتشار پیام هایی به سبک خودش در توئیتر مدام سوژه می شود حالا می تواند نوشته هایش را روی دستمال توالت ها هم ببیند .

AMAZON has taken loo roll printed with tweets by US President Donald Trump off its site over claims it is "disrespectful".

توئیت ترامپ

تولید دستمال توالت با چاپ توئیت ترامپ

شرکت بزرگ تجارت اینترنتی AMAZON دستمال توالت هایی با چاپ مخصوص وارد بازار کرد که متن چاپ شده روی این دستمال ها از توئیت های ترامپ است. این شرکت مشهور بازرگانی بعد از تولید موفق به فروش تعداد زیادی از این نوع دستمال توالت ها شد .دستمال توالت های بحث برانگیز آمازون در میان مردم امریکا به قیمت 11.99 دلار به فروش رسید و همانطور که انتظار می رفت این محصول با استقبال خوبی در اولین روز ارائه ان روبرو شد.

توئیت ترامپ

 

توئیت های ترامپ تبدیل به دستمال توالت شدند!! +عکس

توئیت های ترامپ تبدیل به دستمال توالت شدند!! +عکس
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 10 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف