نمناک اخبارورزشی پرسپولیس دور برانکو و قطبی را خط کشید/ درخشان انتخاب اول
پرسپولیس ، سرمربی جدید پرسپولیس
نژادفلاح قائم مقام باشگاه پرسپولیس که پیشتر از توافق با برانکو و قطبی سخن گفته بود و همچنین حمید درخشان را گزینه اول سرمربیگری پرسپولیس عنوان داشته بود گفت: انتخاب ما درخشان بود و به مربی دیگری فکر نمی کنیم.
تاریخ انتشار : 8 اسفند 1393
بازدید : 4,644 نفر

2 اسفند 1393 به گزارش تسنیم؛ قائم مقام باشگاه پرسپولیس گفت:انتخاب ما درخشان بود و به مربی دیگری فکر نمی کنیم.
 محمدحسین نژادفلاح گفت:با توجه به سؤالات مکرری که در روزهای اخیر و هفته گذشته درباره کادر فنی از بنده می شود، واجب می دانم تاکید کنم به مربی دیگری فکر نمی کنم. انتخاب ما آقای درخشان و همکاران ایشان هستند. همه تلاش و توان ما این است که تیم با کادر فنی فعلی نتیجه بگیرد.
وی اضافه کرد:دیدید که مجموعه باشگاه با تمام قوا بر حسب وظیفه برای پیروزی مقابل لخویا تلاش کردند. از این پس نیز درباره این قبیل سؤالات پاسخی ندارم جز اینکه تکرار کنم به مربی دیگری فکر نمی کنم و از دوستان رسانه ای نیز درخواست می کنم دیگر درباره این مسائل سؤالی مطرح نشود چون ما تصمیم خود را گرفته ایم و به مربی دیگری فکر نمی کنیم.
نژادفلاح  عنوان کرد:در حاشیه مراسم جشن فارغ التحصیلان دانشگاه علمی کاربردی پرسپولیس، دوستان خبرنگار از بنده نظرم را درباره قطبی پرسیدند و بنده هم با توجه به دورانی که در پرسپولیس همکاری با قطبی داشتیم، دیدگاهم را درباره ایشان بیان کردم اما تاکید می کنم به مربی دیگری فکر نمی کنم و دیگر هم در این باره صحبت خاصی ندارم جز حمایت تمام و کمال از کادر فنی فعلی.
قائم مقام باشگاه پرسپولیس در پایان درباره بازی بعدی پرسپولیس گفت:باشگاه اقدامات لازم برای میزبانی از تیم لخویا را انجام داد و حالا نیز در تدارک برای سفر به ازبکستان و فراهم کردن بستر مناسب برای موفقیت تیم در تاشکند هستیم. انشاا... تیم با پرواز اختصاصی عازم ازبکستان می شود و ارتباطات لازم با باشگاه بنیادکار برای کسب اطلاع از شرایط تمرینی، هتل محل اقامت و غیره کسب شده و امیدواریم پرسپولیس بتواند در تاشکند مقابل تیم خوب و قدرتمند بنیادکار نتیجه خوبی کسب کرده و انشاا... با دست پر به تهران بازگردد.


1 اسفند 1393

محمد حسین نژاد فلاح از توافق نهایی با افشین قطبی و برانکو خبر داد و گفت:با این دو سرمربی صحبت هایی انجام شده است و توافقات نهایی نیز صورت گرفته و مشکل مالیاتی آنها نیز بر عهده ما است.
وی که در برنامه "ورزش و مردم" روز جمعه حضور پیدا کرده بود با ذکر این که مدیرعامل پرسپولیس است، در مورد آینده نیمکت این تیم اظهار کرد:گزینه اول من حمید درخشان است، اما اگر او فکر می کند که نمی تواند اهداف هواداران را برآورده کند و تیم به چه کنم چه کنم می افتد بهترین تصمیم را در این میان بگیرد.
قائم مقام باشگاه پرسپولیس در ادامه صحبت های خود، اظهار کرد:ما همانند مدیریت باشگاه بر روی نیمکت نیز تغییرات زیادی داشتیم. علی دایی یکی از بزرگان فوتبال ایران است و از نظر من می توانست این جابجایی بر روی نیمکت پرسپولیس صورت نگیرد و اگر علی دایی هم چنان سرمربی پرسپولیس بود وضعیت سرخپوشان می توانست بهتر باشد.
نژاد فلاح اضافه کرد:عوامل مختلفی در عدم موفقیت پرسپولیس نقش داشته است. حمید درخشان یک تیم پر از بازیکنان مصدوم را تحویل گرفت. با این حال توقع از این سرمربی سر و سامان دادن به پرسپولیس بود.
وی به دیدار روز گذشته (پنجشنبه) پرسپولیس مقابل صبای قم اشاره کرد و گفت:در دیدار مقابل صبا، پرسپولیس بازی خوبی را ارائه کرد و تنها ایراد این دیدار گل نداشتن بود. با همه این عوامل تماشاگران بازی زیبا همراه با گل می خواهند.
قائم مقام باشگاه پرسپولیس به دیدار سرخپوشان مقابل لخویا اشاره کرد و گفت:امیدوارم که در دیدار مقابل لخویا بازیکنان و کادرفنی شایستگی خود را نشان دهند و این دیدار مطمئنا یک محک بسیار خوب برای پرسپولیس است که اگر در این دیدار به پیروزی برسیم نیازی به جابجایی بر روی نیمکت وجود ندارد.
نژاد فلاح افزود:اگر مقابل لخویا تن به شکست بدهیم من چیزی درباره سرمربی تیم نمی گویم با این حال تصمیم گیری را بر عهده حمید درخشان می گذارم. اگر او فکر می کند می تواند با حضورش اهداف تماشاگران را محقق کند، بماند و اگر این سرمربی احساس می کند با حضورش باعث به وجود آوردن مسایلی در تیم می شود و پرسپولیس را دچار چه کنم چه کنم می کند تصمیم درست را اتخاذ کند.
قائم مقام باشگاه پرسپولیس در ادامه در رابطه با نحوه همکاری با پیشکسوتان باشگاه هم گفت:من برای همه این عزیزان احترام قائلم و سعی می کنم که در تصمیم گیری ها از تجربه آنها کمک بگیرم.
نژاد فلاح درباره مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس نیز گفت:روزی که به تمرین رفته بودم 90 دقیقه در رختکن با بازیکنان صحبت کردم و درد و دل های آنها را شنیدم. آنها دغدغه مالی دارند و چند ماهی است که پولی نگرفته اند، اما تلاش ما این است که مشکلات را حل کنیم. پیش از این هم قبل از سفر تیم به مشهد برای بازی با پدیده، حسین هدایتی و پروین به فرودگاه رفتند و به تیم روحیه دادند. همچنین هدایتی پاداشی را برای آن برد تعیین کرد که جا دارد از او تشکر کنم. با توجه به این که عید نوروز هم نزدیک است و بازیکنان مشکلات مالی دارند به آنها اطمینان می دهم که این مسائل را حل می کنیم.
او درباره اعتراض هواداران به عملکرد درخشان و شعار علیه او در بازی روز گذشته مقابل صبا هم گفت:نگاه هواداران به فوتبال احساسی است. آنها دوست دارند که بازیکن اگر مشکلی هم دارد داخل زمین آن را کنار بگذارد و با تمام وجود برای پیروزی تیمش تلاش کند. من قبلا حرف هواداران را از رسانه ها می شنیدم، اما دیروز از ابتدا تا انتهای بازی در کنارشان بودم و بعد از پایان بازی هم قدم زنان تا دم در خروجی ورزشگاه با آنها صحبت کردم. آنها 94 دقیقه حمایت کردند و بعد از پایان بازی اعتراض کردند که در این رابطه توقع من این است که صبر و تحمل بیشتری داشته باشند و قرص و محکم از پرسپولیس حمایت کنند.
نژاد فلاح در پایان و در پاسخ به این سوال که چقدر احتمال دارد علی کریمی یا مهدی مهدوی کیا به کادرفنی پرسپولیس اضافه شوند؟ گفت:من برای همکاری از این دو فرد بزرگ دعوت می کنم، اما این که با چه عنوانی به ما کمک کنند را خودشان تعیین می کنند.

گفتنی است تیم پرسپولیس تهران با تساوی مقابل صبای قم از هفته بیست و یکم لیگ برتر با 26 امتیاز در رده نهم جدول این رقابت های قرار گرفت.

در ادامه فیلم گفت و گوی نژاد فلاح در برنامه ورزش و مردم را مشاهده می فرمائید.

 

قرارداد 2 و نیم میلیارد تومانی برانکو با پرسپولیس:

خبرگزاری فارس در خصوص قرارداد برانکو نوشت:به نقل از یک سایت معتبر اماراتی، درپی نمایش ناموفق تیم پرسپولیس در فصل جاری لیگ بر تر فوتبال ایران، مقامات باشگاه با برانکو ایوانکویچ سرمربی سابق تیم ملی ایران، جهت هدایت قرمز پوشان تهران، وارد مذاکرات جدی شده اند.
گفته می شود در این مذاکره پیشنهاد 700هزار دلاری پرسپولیس برای حضور برانکو در یک و نیم فصل مورد موافقت نیز قرار گرفته و حتی شایعه شده پیش قرارداد باشگاه پرسپولیس توسط برانکو امضا شده است.
پرسپولیس لیگ بر تر سال 93-94 را با مربیگری علی دایی آغاز کرد اما پس از کسب نتایجی ضعیف، سکان رهبری این تیم به حمید درخشان واگذار شد، این مربی نیز مانند دایی نتوانست، مشکلات قرمز پوشان را برطرف کند.
این سایت اماراتی همچنین در ادامه خبر خود در مورد مدیریت باشگاه پرسپولیس نوشت مدیریت تیم پرسپولیس مدیریتی ضعیف و سریع و بسیار پر عجله است، آن ها در عوض آن که به فکر برنامه ریزی های بلند مدت باشند و بدین وسیله راهبردی برای خود تعریف کنند، دائما در اندیشه جابه جایی و صرف هزینه های کلان از سوی خزانه دولتی هستند.

پس از مذاکره اول، هیچ تماسی با پرسپولیسی ها نداشته ام

برانکو ایوانکویچ در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس، درباره اینکه گفته می شود وی با پرسپولیس به توافق نهایی رسیده و تا چند روز آینده برای امضای قرارداد نهایی به تهران سفر خواهد کرد، گفت:پرسپولیسی ها مذاکره اولیه را با من برای نشستن روی نیمکت پرسپولیس انجام دادند، اما بعد از آن مذاکره، دیگر هیچ تماسی برای عقد قرارداد و حضورم در تهران با من نداشتند.
وی ادامه داد:اکنون من در کرواسی هستم و نمی دانم که مسئولان باشگاه پرسپولیس چه تصمیمی خواهند گرفت.

قطبی درگفت وگو با ایسنا:توافقم باپرسپولیس برای این فصل و آسیاست

 سرمربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس که این روزها صحبت برای بازگشت دوباره او به این تیم داغ شده است و از طرفی محمدحسین نژادفلاح هم از توافق اولیه با او و برانکو ایوانکوویچ خبر داد، بالاخره لب سخن گشود و در گفت وگویی با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به سوالاتی پیرامون این موضوع پاسخ داد که در زیر می آید:
سرمربی اسبق پرسپولیس ابتدا درباره توافق با پرسپولیسی ها اظهار کرد:فکر می کنم شرایطی که درباره موضوع تغییر سرمربی پرسپولیس ایجاد شده، به هیچ وجه زیبنده این باشگاه و هوادارانش نیست. معتقدم باشگاه بهتر است تا آخرین لحظه تصمیم قطعی ، از حمید درخشان و سایر اعضای کادر فنی این تیم حمایت کنند تا آنها هم بتوانند عملکرد و نتایج خوبی را برای این تیم بر جای بگذارند.
سرمربی پیشین تیم ایران با انتقاد از شرایط مشابهی که زمان سرمربیگری اش در تیم ملی برای او وجود داشته است، افزود:بخاطر دارم زمانی که سرمربی تیم ایران بودم، آقایان با مربیان مختلف مذاکره می کردند و شرایط برای من که هنوز سرمربی تیم بودم اصلا مساعد نبود! وقتی خودم آن وضعیت را درک کردم و ناراضی نبودم چطور می توانم مشابه آن را برای حمید درخشان بخواهم؟! از آن برخوردها ناراحتم و هیچ وقت نمی خواهم برای همکارم هم وجود داشته باشد؛ ضمن اینکه پرسپولیس هم ممکن است از چنین وضعیتی متضرر شود.
قطبی با بیان اینکه انتظار رفتار حرفه ای تر از سوی باشگاه پرسپولیس دارد، تصریح کرد:از طریق مهدی حاج باقر مدیر برنامه هایم مذاکره ای با باشگاه پرسپولیس شده است و من هم پذیرفتم اگر روزی بتوانم به این تیم خدمت کنم، بخاطر هواداران با کمال میل آن را بپذیرم؛ نهایتا برای حضور در این تیم اعلام آمادگی کردم. فقط فرصت زیاد نیست و با نزدیک شدن به بازی های لیگ قهرمانان آسیا انتظار می رود باشگاه پرسپولیس بخاطر از دست نرفتن زمان، اگر تصمیم نهایی اش را گرفت حرفه ای تر عمل کند.
سرمربی اسبق پرسپولیس در پاسخ به اینکه توافق شما با این باشگاه برای عقد قرارداد چندساله است، به ایسنا گفت:مذاکره و توافق صرفا برای بازی های باقیمانده از لیگ برتر و همینطور مسابقات لیگ قهرمانان آسیا است. ما توافقی برای فصل آینده نکردیم و اگر این همکاری شکل گرفت، در انتهای فصل می توانیم برای آینده مذاکره کرده و تصمیم بگیریم.
وی همچنین در واکنش به اینکه برانکو ایوانکوویچ هم به نوعی یکی از رقبای شما به حساب می آید، اظهار کرد:من یکی از هواداران پرسپولیس هستم و مربیگری ام در ایران را هم از این تیم آغاز کردم. افشین قطبی از پرسپولیس به تیم ملی رفت و همیشه خودش را یک پرسپولیسی می داند. طبیعتا موفقیت تیمم را می خواهم. اگر پرسپولیس با درخشان یا برانکو می تواند موفق باشد، شک نکنید موافق این تصمیم هستم. من آرزوی سربلندی این تیم را دارم چه با قطبی باشد و چه با هر مربی دیگری، بنابراین نگاهم به این مساله از زاویه یک هوادار است.
قطبی در پایان در پاسخ به اینکه فکر می کنید چه زمانی تکلیف این موضوع مشخص می شود نیز به ایسنا گفت:همانطور که گفتم مذاکرات مدیر عامل باشگاه با مدیر برنامه های من انجام شده و به توافق اولیه هم رسیده ایم؛ دیگر تصمیم و زمان دست آنهاست که باید دید چه برنامه ای برای آن دارند.

پرسپولیس دور برانکو و قطبی را خط کشید/ درخشان انتخاب اول

پرسپولیس دور برانکو و قطبی را خط کشید/ درخشان انتخاب اول
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 7
برگرفته از ایسنا , ورزش3 - /م
این مطلب مفید بود ؟ 7 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف