نمناک سرگرمیدیدنی ها برج 12 طبقه چینی شبیه توالت فرنگی + تصاویر
توالت فرنگی ، چین
ساخت بناهای عجیب و غریب در هر کجای دنیا وجود دارد که آخرین نمونه بناهای عجیب در چین ، دانشگاهی است که در ظاهر همه ویژگی های یک توالت فرنگی عظیم را دارد.

ساخت دانشگاهی شبیه توالت فرنگی!

چین از آن دسته کشور های پیشرفته و در حال توسعه ای می باشد که همه چیز آن به نوعی متفاوت تر و جذاب تر جلوه می دهد آنچنان که آخرین نمونه از مجموعه ساختمان های عجیب در چین، آسمان خراشی 12 طبقه شبیه یک توالت فرنگی بزرگ است.

این بنا در استان «هنان» این کشور قرار دارد که یک دانشگاه فنی در چین است. نمای این ساختمان از بالا همه خصوصیات یک توالت فرنگی را دارد.

دانشگاهی در چین

 اوایل سال جاری میلادی دولت چین دستورالعملی را برای اخذ مجوز احداث ساختمان صادر کرد تا ساخت بناهای عجیب در این کشور را محدود و کنترل کند.

«شینهوا،» خبرگزاری رسمی چین، در این خصوص نوشت:ساختمان ها در شهرهای بزرگ شکل غربی و عجیبی دارند. این ویژگی ها مردم را درباره میراث فرهنگی ما نگران کرده است.

دانشگاهی در چین

طرح جدید که هدف از آن ساخت بناهایی قابل اجرا، زیبا، اقتصادی و سبز است، پس از جلسه مقامات چین در دسامبر گذشته (31 روز منتهی به 12 دی 94) در همین خصوص، اجرایی شد.

«شی جین پینگ،» رئیس جمهور چین، در سال 2014 از معماری عجیب ساختمان های جدید چینی به شدت انتقاد کرده بود.

برج 12 طبقه چینی شبیه توالت فرنگی + تصاویر

برج 12 طبقه چینی شبیه توالت فرنگی + تصاویر
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9
برگرفته از پرشین وی - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 8 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف