عذرخواهی آرش ظلی پور

عذرخواهی آرش ظلی پور از مسعود فراستی

تاریخ انتشار : 10 آذر 1397کد مطلب : 73138تعداد نظرات : 1 نظر
پس از حواشی بوجود آمده در برنامه من و شما آرش ظلی پور در یادداشتی از مسعود فراستی عذرخواهی کرد.

توبیخ آرش ظلی پور تا جوابیه تند مسعود فراستی

پس از حواشی به وجود آمده در برنامه روز جمعه من و شما و ترک برنامه توسط مسعود فراستی، آرش ظلی پور مجری این برنامه در یادداشتی از مسعود فراستی و مخاطبان برنامه من و شما عذرخواهی کرد.

 مسعود فراستی در برنامه من و شما

 مسعود فراستی در برنامه من و شما

آرش ظلی پور در این خصوص نوشت:

از چند روز پیش که مشخص شد مهمان این هفته من و شما آقای مسعود فراستی ست به اتفاق نویسنده و به همراهی تهیه کننده برنامه شروع به تحقیق و جستجو و طراحی سوال و نقطه گذاری برای یک گفتگوی جذاب کردیم که در خاطر مخاطب و میهمان به عنوان یکی از بهترین گفتگوهایش ثبت و ضبط شود ؛ قصدی که برای همه میهمانان قبل از حضورشان داریم.

اما این بار قصد ما به سرانجام نرسید و جناب مسعود فراستی مهمان این هفته ما در یک اقدام غیرمنتظره برنامه را ترک کردند و حاضر نشدند پاسخگوی سوالات ما باشند. میخواستیم با هم به تحلیل رفتارها و حاشیه های پیش از این مهمان بپردازیم که امکان پذیر نشد. من به عنوان مجری «من و شما» در مقاطعی از گفتگو و در حمایت از مخاطبی که حدس زدم دارد از جانب مهمان مورد توهین قرار میگیرد متاسفانه در برخی از مقاطع نتوانستم آرامش لازم را حفظ کنم و همین باعث بروز سوتفاهماتی شده است.

جناب اقای فراستی ؛من دوست داشتم منتقدی که همه سینما از زیر تیغ نقدش رد شدند به ما به عنوان یک برنامه تلویزیونی اجازه سوال و نقد جدی را می داد و هرگز دلمان نمیخواست کم تحملی شما را ببینیم اما به هر دلیلی این اتفاق افتاد و من به عنوان مجری و به نمایندگی از تیم «من وشما» از آنجا که شما حکم بزرگ تر را برای ما دارید از شما عذرخواهی میکنم اگر میزبان خوبی نبودم و مهمانی ما با طبع شما سازگار نشد.

هر زمان که تمایل داشته باشید در فضای آرام و بدون سوتفاهم ما دوباره میزبان شما خواهیم بود، ما دوست داریم سوالات باقیمانده امروز را از شما بپرسیم چون شما برای ما مهم و قابل احترام هستید و برای همه اعضای تیم من و شما اتفاق ناراحت کننده ای ست که مهمان نواز خوبی نباشیم آن هم برای صندلی که روی آن از استاد علی نصیریان و جمشید مشایخی تا آتیلا پسیانی، حامد بهداد ، رضا کیانیان، محمدرضا فروتن ، هنگامه قاضیانی و خیلی از ستاره های درخشان این سینما نشسته اند و با لب خندان بیرون رفته اند. امیدواریم مخاطبان ما که همراهان گرانبهای ما هستند اتفاق رخداده را با طبع مهربانشان ببخشند.

 توبیخ آرش ظلی پور

ترک برنامه من و شما توسط مسعود فراستی

امروز اتفاق ناگواری روی آنتن زنده تلویزیون افتاد که طی آن به یک منتقد با علم و دانش در حوزه سینما بی احترامی شد. مسعود فراستی که چندین سال در تلویزیون برنامه های مختلفی را چه در مقام منتقد، چه کارشناس و حتی مجری روی آنتن رفته و می داند بایستی به احترام مخاطبین چگونه روی آنتن رفتار کرد و به خاطر همین مخاطب روبروی مجری برنامه " من و شما" قرار گرفت و لحظاتی فاجعه آور از بی احترامی به یک مهمان آن هم در رسانه ملی رخ بدهد.

برنامه من و شما یک هفته توبیخ شد

بعد از ناراحتی رسانه ها و حتی مردم از این اتفاق «محمد مهدی قاسمی» مدیر شبکه شما تصمیم گرفت که جلوی ادامه این برنامه را حداقل تا تصمیم گیری نهایی برای یک هفته بگیرد و «آرش ظلی پور» مجری و عوامل دیگر برنامه "من و شما" را توبیخ کند. البته مدیر شبکه شما در پی اتفاقاتی که در قسمت امروز برنامه تلویزیونی «من و شما» با حضور «مسعود فراستی» رخ داد، بخاطر مکدر شدن ذهن بینندگان از مخاطبان عذرخواهی کرد.

حواشی برنامه من و شما

حواشی برنامه من شما با حضور مسعود فراستی

واکنش مسعود فراستی به حواشی برنامه من و شما

مسعود فراستی هم در واکنش به حواشی برنامه امروزش در شبکه «شما» جوابیه ای صادر کرد که قابل تأمل است؛ او نوشت:«نه آن مجری، و نه کل مجریان و تهیه کنندگان رنگارنگ تلویزیونی از این قماش، و برنامه های مبتذل شان، مسئله ی من نیستند. برنامه ی امروز برخلاف طراحی عده ای برای تخریب نقد، علیه خودشان تمام شد، و صدای هشدار و اعتراض جمعی بسیاری علیه ابتذال، اخلاق فروشی و ارزش فروشیِ فراگیر در سینما و تلویزیون، به گوش همه رسید. خسارتش هم برای من، بسیار ناچیز بود.»

عذرخواهی آرش ظلی پور از مسعود فراستی بخاطر برنامه من و شما

57
این مطلب مفید بود ؟70
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / ک
1 نظر به ثبت رسیده است
سیاهکلی1397-09-11
فیلم رو کاملا دیدم رفتار ظلی پور خیلی خیلی بد هست ..مجری باید خودش رو کنترل کنه ...چشمای عصبی ظلی پور معلومه خیلی خیلی ناراحته ومیخواد اقای فراستی رو تحقیر کنه متاسفانه ....بی ادبی میکنی همه چیزو خراب میکنی حالا برای اینکه اخراج نشی پیام میدی
215
وبگردی