نمناک اخبارپزشکی و سلامت توده 5 کیلویی در شکم زن 50 ساله خاشی! + عکس
شکم ، توده شکم
توده بزرگ تخمدان به وزن 5 کیلوگرمی که تمام فضای شکم و لگن یک زن 50 ساله را پر کرده بود در یک عمل موفقیت آمیز از شکم این زن توسط تیم جراحی بیمارستان امام خارج شد.
تاریخ انتشار : 9 مرداد 1396

خارج کردن توده 5 کیلویی از شکم زن 50

پزشک متخصص زنان و زایمان بیمارستان امام خمینی (ره )خاش سیستان و بلوچستان گفت:توده بسیار بزرگ تخمدان به وزن پنج کیلوگرمی در یک عمل موفقیت آمیز از شکم بانوی 50 ساله توسط تیم جراحی این بیمارستان خارج شد.
زهرا ایمان نژاد  اظهار داشت:این بیمار 50 ساله با درد و بزرگی شکم، پری معده و مشکلات اجابت مزاج و علائم فشار به بیمارستان امام خمینی(ره)مراجعه کرد.
وی افزود:پس از معاینه اولیه و انجام سی .تی. اسکن متوجه وجود توده بزرگ شکمی در این بیمار شدیم.

شکم


وی ادامه داد:با بررسی های تخصصی و انجام آزمایش های مختلف برای خوش خیم یا بدخیم بودن توده شکمی، بیمار با حضور تیم جراحی توانمند بیمارستان زیر عمل جراحی قرار گرفت که خوشبختانه این عمل با موفقیت به پایان رسید.
وی بیان کرد:این توده که تمام فضای شکم و لگن را پر کرده بود با عمل جراحی موفقیت آمیز از شکم بیمار خارج شد.
پزشک متخصص زنان و زایمان بیمارستان امام خمینی (ره )خاش گفت:توده شکمی این بیمار در یک عمل جراحی 2 ساعته از شکم بیمار خارج شد و هم اکنون حال عمومی بیمار رضایت بخش است.
دکتر ایمان نژاد اظهار داشت:اگر فردی با بزرگی غیرعادی شکم مواجه شد در اسرع وقت به پزشک مراجعه تا اقدامات تشخیصی و درمانی به موقع انجام شود.
خاش در 185 کیلومتری جنوب زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان واقع شده است.

توده 5 کیلویی در شکم زن 50 ساله خاشی! + عکس

توده 5 کیلویی در شکم زن 50 ساله خاشی! + عکس
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 7
برگرفته از ایرنا - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 6 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف