نمناک اخبارجامعه دستگیری 2 عضو اصلی باند توزیع مواد مخدر در تهران
مواد مخدر ، توزیع مواد مخدر
سرهنگ حسین ذکایی از دستگیری دو عضو اصلی باند تهیه و توزیع مواد مخدر هروئین در جنوب غرب پایتخت خبر داد.
تاریخ انتشار : 20 اسفند 1393

رییس کلانتری 151یافت آباد در این باره گفت:در راستای اجرای طرح مبارزه با فروشندگان مواد مخدر عوامل تخصصی کلانتری 151 یافت آباد برابر گزارش منابع اطلاعاتی محل پاتوق دو تن از فروشندگان سابقه دار در یکی از محلات منطقه یافت آباد را شناسایی کردند.

وی با بیان اینکه در آدرس اولی که در حوالی بزرگراه آزادگان بود یک نفر به نام سهراب 32 ساله دستگیر و به مقر پلیس منتقل شد، گفت:از محل جاساز وی مقدار یک کیلو و 385گرم مواد مخدر از نوع هروئین و مقدار 84 گرم مواد مخدر از نوع شیشه کشف و ضبط شد.
ذکایی خو با اشاره به عملیات دوم ماموران ادامه داد:در آدرس دیگری که در حوالی بلوار الغدیر بود، متهم دیگر به نام "مراد" دستگیر و از مخفیگاه وی نیز مقدار 228 گرم هروئین و مقادیر قابل توجهی مخدر شیشه به همراه مبلغ 30 میلیون ریال وجه نقد کشف و ضبط شد.
رییس کلانتری 151یافت آباد با بیان اینکه از متهمان تعداد پنج عدد ترازوی دیجیتال کشف و ضبط شد؛ گفت:یکدستگاه خودرو پراید نیز توقیف و به پارکینگ منتقل شد.
وی با اشاره به انتقال متهمان به مقر انتظامی و انجام بازجویی های جداگانه از آنان، گفت:در تحقیقات پلیسی مشخص شد متهمان از اعضای اصلی باند تهیه و توزیع هروئین در جنوب غرب پایتخت هستند که پس از تحقیقات مقدماتی برای تحقیقات تخصصی تر و کشف سایر جرایمشان در اختیار ماموران پایگاه پنجم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ قرار گرفتند.

دستگیری 2 عضو اصلی باند توزیع مواد مخدر در تهران

دستگیری 2 عضو اصلی باند توزیع مواد مخدر در تهران
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 8
برگرفته از ایسنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 8 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف