دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارعلمی توزیع کارت آزمون دکتری 94
کارت آزمون دکتری ، زمان آزمون دکتری 94
کارت شرکت در آزمون ورودی دوره دکترای نیمه متمرکز سال ۹۴ برای پذیرش دانشجو در ۲۵۰ کد رشته امتحانی ازسه شنبه توزیع می شود.
تاریخ انتشار : 11 اسفند 1393
بازدید : 2,729 نفر

 ارت شرکت در آزمون ورودی دوره دکترای نیمه متمرکز سال 94 برای پذیرش دانشجو در دوره های روزانه، نوبت دوم(شبانه)، پردیس های خودگردان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی به همراه برگه راهنمای مربوط از فردا سه شنبه 12 اسفندماه  روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشورقرار می گیرد.

 
داوطلبان ضروریست از فردا تا پنجشنبه 14 اسفندماه برای دریافت پرینت کارت شرکت در آزمون و برگه راهنمای مربوطه  به این پایگاه مراجعه کنند.
 
همچنین داوطلبان با مراجعه به این پایگاه  با  سه روش وارد کردن اطلاعات شناسنامه ای شامل نام و نام خانوادگی، کد ملی و تاریخ تولد یا اطلاعات  نام نویسی  شامل شماره پرونده و کد پیگیری یا شماره پرونده و سریال نام نویسی خود درباره مشاهده و پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام کنند.
 
آزمون نیمه متمرکز دکترای سال 94 روز جمعه 15 اسفندماه با حضور 201 هزار و 563 داوطلب برای پذیرش دانشجو در 250 کد رشته امتحانی، 7 گروه آزمایشی، 51 شهرستان، 102 حوزه امتحانی برگزار می شود.

توزیع کارت آزمون دکتری 94

برگرفته از شبکه خبر
این مطلب مفید بود ؟ 10 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف