ماجرای توسل مادر رونالدو به حضرت فاطمه!! + عکس

تاریخ انتشار : 1 تیر 1395کد مطلب : 32503زمان مطالعه : 2 دقیقه
تیتر عجیب روزنامه 90 صبح امروز خوانندگان را متعجب کرد ، ماجرای اینکه مادر کریس رونالدوی پرتغالی در مورد توسلش به حضرت فاطمه گفته است چیست؟

ماجرای رابطه قلبی مادر رونالدو حضرت فاطمه چیست؟

هر روز چندین تیتر در میان عناوین روزنامه های گوناگون توجه خوانندگان را به خود جلب می کند که یکی از عجیب ترین انها در مورد حمایت حضرت فاطمه از مادر کریستین رونالدو بود .روزنامه 90 چاپ امروز [1 تیر ماه 1395] با تیتر عجیبی از زبان دولورس آویرو، مادر کریستیانو رونالدو منتشر شد:"حضرت فاطمه(س) ما را حمایت می کند."

بسیاری از خوانندگان و کسانی که این تیتر را مشاهده می کنند، در لحظه اول تعجب خواهند کرد، و سؤالات بسیاری در ذهن آنها تداعی خواهد شد. آیا مادر کریستیانو رونالدو مسلمان شده است؟ یا صرفا اشتباهی بوده از سوی خود روزنامه؟

مادر رونالدو حضرت فاطمه

تیتر عجیب روزنامه 90 درمورد مادر رونالدو حضرت فاطمه

واقعیت ماجرای توسل مادر رونالدو به حضرت فاطمه

اصل داستان چه بوده است؟

مادر کریستیانو رونالدو به همراه نوه خود، برای وفای به یک عهد، به زیارت بانو فاتیما رفته است. در جایگاه مقدس(محراب)، دولورس آویرو بابت دوران حرفه ای خوب و موفقی که پسرش پشت سر می گذارد، شکر گزاری می کند؛ پسر او اخیراً به اولین بازیکن تاریخ پرتغال تبدیل شد که 3 بار به قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا می رسد. مادر خانواده آویرو همچنین برای موفقیت تیم ملی پرتغال، که در حال رقابت در یورو 2016 فرانسه می باشد نیز بدین شکل دعا کرده است:"من برای وفای به یک عهد، نزدبانوی مان فاتیما [Fátima] آمده ام و برای موفقیت تیم ملی پرتغال دعا می کنم."

فاتیما کیست؟

پرتغالی ها او را بانوی ما خطاب می کنند(به پرتغالی:Nossa Senhora de Fátima) (به انگلیسی:Our Lady Fátima)؛ عنوانی است که مدعیان مشاهده حضرت مریم (مادر عیسی مسیح) یا به اصطلاح مدعیانِ تجلی مریم در شهر فاتیما به او اطلاق می کنند. این ادعا مربوط به سال 1917 است. سه کودک روستایی در آن سال ادعا کردند که مریم در دشتی در بیرون شهر فاتیما در پرتغال بر آن ها ظاهر شد. که از نام «بانوی تسبیح» یا «بانوی فاتیما» نیز برای اشاره به آن بانو استفاده می شود. از آن به بعد هر ساله هزاران نفر از شهر کوچک فاتیما زیارت و بازدید می کنند.

با این وجود میتوان در یافت که نام فاطیما توسط مسیحیت صرفا به حضرت مریم(س) اطلاق می شود و ارتباطی با حضرت فاطمه(س) ندارد. 

ماجرای توسل مادر رونالدو به حضرت فاطمه!! + عکس

2.476
این مطلب مفید بود ؟3739
برگرفته از دانشجو /ن
نظرات
وبگردی