نمناک ورزشفوتبال توصیه های فرشاد پیوس به مهدی طارمی
مهدی طارمی ، مهدی طارمی آقای گل
فرشاد پیوس مهاجم اسبق تیم پرسپولیس پس از بازی این تیم مقابل فولاد خوزستان و درخشش مهدی طارمی توصیه هایی جالب به مهدی طارمی برای موفقیت بیشتر در لیگ کرد.

توصیه آقای گل به مهدی طارمی

فرشاد پیوس که تیمش در مسابقات لیگ دسته اول شرایط چندان مساعدی را ندارد، درباره بازی تیم فوتبال پرسپولیس برابر فولاد خوزستان گفت:سرخپوشان تازه به روزگار واقعی خود برگشته اند.

فرشاد پیوس پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت:از ابتدا هم توان پرسپولیس را مورد تصریح قرار داده و گفته بودم ضعف این تیم نه در ارائه نوع بازی و نه روی نیمکت است بلکه درد پرسپولیس به ثمر نرساندن ضربات آخر بوده است.

 

فرشاد پیوس
فرشاد پیوس بازیکن پیشکسوت پرسپولیس

پیوس می گوید:برخلاف دیگران من نگفتم که این تیم، تمام کننده ندارد بلکه گفتم تمام کننده این تیم باید دقت بیشتری داشته باشد.

پیوس درباره مهدی طارمی موشکافانه تر حرف زده و می گوید:اعتقاددارم که طارمی یکی از بهترین های امروز فوتبال ماست، میدانم که انرژی بسیار بالایی دارد اما نباید این انرژی را در زمین تیم خودش هدر دهد. خوب است طارمی زیاد بدود و زیاد توپ گیری کند اما بهتر آن است که این انرژی را در محوطه جریمه خرج کند و به جزفرصت طلبی و دقت در ضربه زدن، روی تحت فشار دادن گلر و مدافعان فعالیت کند که البته تصور می کنم مهدی طارمی این کار را هم انجام می دهد.

فرشاد پیوس می گوید:علی پروین به من می گفت فرشاد حق نداری عقب بیایی وباید همان جلو دعوا کنی و شوت بزنی و ما را جلو بیندازی. پروین می گفت فرشاد هر جای هجدهقدم توپ را گرفتی، به سمت دروازه بزن، همین. توصیه ای که مهدی طارمی در این بازی برخلاف بازی های دیگر به آن توجه کرد و دیدید که گل دوم را هم روییک از همین تعقیب ها زد.

توصیه های فرشاد پیوس به مهدی طارمی

توصیه های فرشاد پیوس به مهدی طارمی
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 34
برگرفته از ورزش3 - /م
این مطلب مفید بود ؟ 31 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف