دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارحوادث توطئه زن خیانتکار برای قتل همسرش + عکس
زن خیانتکار ، خیانت
زن خیانتکار با اجرای سناریویی کثیف همسرش را به قتل رساند. این زن به طور زیرکانه با حالتی هراسان به اداره پلیس رفت و گفت که همسرش از خانه خارج شده است و به طور مرموزی ناپدید گشته.
تاریخ انتشار : 23 مرداد 1394
بازدید : 7,311 نفر

حکم مجازات زن خیانتکار که با اجیر کردن آدم کش سناریو قتل شوهرش را اجرا کرده بود از سوی قضات دیوان عالی کشور تایید شد.دیماه سال 85 زنی هراسان با مراجعه به اداره آگاهی شیراز از ناپدید شدن مرموز شوهرش خبرداد، او در جریان تحقیقات به کارآگاهان گفت:میثم صبح دیروز برای رفتن به محل کارش از خانه خارج شد و پس از آن به طرز مرموزی ناپدید شد.

 در این مدت به هر جا که احتمال می دادم شوهرم آنجا باشد سر زدم اما هیچ اثری از میثم نبود.پس از این شکایت یک تیم از کارآگاهان جنایی شیراز تجسس برای شناسایی سرنوشت مرد ناپدیدشده را آغاز کرده و در نخستین بررسی ها دریافتند میثم و همسرش سرایدار یک باغ در شیراز هستند و از مدتها قبل با یکدیگر اختلاف شدیدی داشتند. با کشف این سرنخ، زن 29 ساله به نام لیلا به اداره آگاهی احضار شد که در جریان بازجویی ها با تکرار ادعاهای قبلی خود منکر اطلاع از سرنوشت همسرش شد.

 زن خیانتکار

تیم جنایی که متوجه تناقض گویی های لیلا شده بودند به بازجویی ها از او ادامه داد تا اینکه پس از چند هفته سکوت، متهم لب به اعتراف گشود و جزئیات قتل شوهرش را فاش کرد. او دربازجویی ها گفت:حدود دوسال بود که با شوهرم اختلاف داشتم، چند بار خواستم طلاق بگیرم اما او مخالف این موضوع بود. تا اینکه 6ماه قبل با مردی به نام امیر آشنا شدم که او قبول کرد در برابر دریافت یک میلیون تومان شوهرم را بکشد.شب حادثه نیز او پس از کشتن میثم جسدش را در باغ دفن کرد.

 با این اعترافات دستگیری امیر در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت و ماموران با شناسایی مخفیگاه مرد جنایتکار او را در عملیات غافگیرانه دستگیر کردند. آدم کش اجاره ای زمانی که راز خود را فاش شده دید، در تشریح جنایتش گفت:شب حادثه میثم خواب بود همسرش درباغ را برای من باز کرد، من هم با طنابی که از قبل آماده کرده بودم مرد جوان را در خواب خفه کرده و پیکر بی جانش را در گوشه ای از باغ دفن کردم.

 پس از تکمیل تحقیقات پرونده برای محاکمه به شعبه پنجم دادگاه کیفری استان فارس فرستاده شد، قضات دادگاه پس از محاکمه متهمان و با توجه به درخواست اولیای دم امیر را به اتهام مشارکت در قتل به اعدام محکوم کردند.

لیلا نیز به اتهام معاونت در قتل همسرش به 15سال زندان محکوم شد. با اعتراض دو متهم پرونده به حکم مجازاتشان پرونده به دیوان عالی کشور فرستاده شد که قضات دیوان عالی کشور حکم مجازات لیلا و امیر را تایید کردند.

 در حال حاضر با ارسال پرونده به دادسرا جنایی شیراز آدمکش یک میلیونی در یک قدمی چوبه دار قرار گرفته است.

توطئه زن خیانتکار برای قتل همسرش + عکس

توطئه زن خیانتکار برای قتل همسرش + عکس
4.530
برگرفته از اندیمشک جوان /ن
این مطلب مفید بود ؟ 27 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف