نمناک اخباراقتصاد تولید این 3 خودروی سواری متوقف شد
تولید خودرو ، خودرو
بر اساس گزارشات دقیق از اوایل مهر امسال تولید چند مدل خودرو توسط خودروسازان داخلی متوقف شده است.
تاریخ انتشار : 15 آبان 1395

تولید 3 خودروی داخلی متوقف شد

مهر ماه امسال تولید سه مدل سواری در خودروسازان داخلی به صفر رسید. در این مدت تولید ام وی ام 110 چهار سیلندر شرکت خودروسازی مدیران با افت صد درصدی همراه بوده و از 65 دستگاه در مهر ماه سال گذشته به صفر رسید. تولید خودروی سابرینا شرکت سازه های خودرو دیار نیز صد درصد کاهش یافته و از 21 دستگاه در مهر ماه 1394 به صفر کاهش یافت.

همچنین در این مدت تولید خودروی گریت وال M4 به عنوان دیگر محصول شرکت سازه های خودرو دیار نیز با کاهش صد درصدی همراه بوده و از 11 دستگاه در مهر ماه سال گذشته به صفر رسید.
مهر ماه امسال تولید سه سواری دیگر نیز اگرچه متوقف نشده اما تا نزدیک صفر کاهش یافته است. در این زمینه تولید جک J5 شرکت کرمان موتور 99.7 درصد کاهش یافته و از 791 دستگاه در مهر 1394 به دو دستگاه کاهش یافت.
تولید خودروی ام وی ام 315 شرکت خودروسازی مدیران نیز با افت 99.6 درصدی همراه بوده و از 246 دستگاه در مهر ماه سال گذشته به یک دستگاه رسید.
در این مدت تولید خودروی ام وی ام 530 دیگر محصول شرکت خودروسازی مدیران نیز 99.2 درصد کاهش یافته و از 246 دستگاه در مهر 1394 به دو دستگاه کاهش یافت.

 

تولید این 3 خودروی سواری متوقف شد

تولید این 3 خودروی سواری متوقف شد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از ایسنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف