نمناک ورزشفوتبال اتهام رافائل مارکز به قاچاق مواد مخدر
رافائل مارکز ، اموال رافائل مارکز
رافائل مارکز مدافع مکزیکی سابق بارسلونا به قاچاق مواد مخدر متهم شد و همینطور اموالش به دستور وزارت خزانه داری آمریکا توقیف شد.
تاریخ انتشار : 19 مرداد 1396

اموال رافائل مارکز توقیف شد

وزارت خزانه داری آمریکا، رافائل مارکز مدافع تیم ملی مکزیک و 22 نفر دیگر را به دلیل همکاری با کارتل های قاچاق مواد مخدر تحریم کرد..
وزارت خزانه داری این کشور با انتشار بیانیه ای همچنین اعلام کرد 43 نهاد و موسسه از جمله یک باشگاه فوتبال، نیز در فهرست تحریم شدگان قرار دارند.

اموال رافائل مارکز

وزارت خزانه داری آمریکا، دستور توقیف اموال رافائل مارکز ، مدافع سابق بارسلونا را به جرم مشارکت با یک قاچاقچی مواد مخدر صادر کرد.

طبق اعلام این نهاد، مارکز یکی از 22 نفری بوده که به عنوان نماینده رائول فلورس هرناندز،قاچاقچی مشهور مواد مخدر با او مشارکت داشته و بخشی از اموال این شخص را به نام خودش نگهداری می کرد.

بر همین اساس اموال مارکز در آمریکا و مکزیک توقیف شده و پلیس از شهروندان این 2 کشور خواسته از هرگونه معامله با بازیکن سابق بارسلونا خودداری کنند.

اتهام رافائل مارکز به قاچاق مواد مخدر

اتهام رافائل مارکز به قاچاق مواد مخدر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از تسنیم -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف