نمناک سرگرمیدیدنی ها تولد بزغاله 1 چشم و 1 گوش خوفناک + تصاویر
تولد بزغاله ، بزغاله وحشتناک
تولد بزغاله عجیب الخلقه موج وحشت را در فضای مجازی به راه انداخت ، بزغاله ای که یک چشم درشت ترسناک و یک گوش دارد بدون بینی و پلک متولد شده است.

تولد بزغاله یک چشم و یک گوش

انتشار تصاویر خوفناک در فضای مجازی خبر از تولد بزغاله ای عجیب الخلقه با یک چشم درشت ترسناک می دهد.
A TERRIFYING baby goat was born with a single huge eye in Assam, India – baffling local villagers.
تولد بزغاله

تولد بزغاله عجیب الخلقه در هند

تولد بزغاله عجیب الخلقه با 1 چشم بزرگ ترسناک در هند

چند روز پیش در یکی از روستاهای هند بزغاله ای سیاه با چهره ای ترسناک متولد شد ، بزغاله که تنها یک چشم بزرگ وسط پیشانی و یک گوش داشت و به گفته ی دامپزشک بیشتر از 2 روز قرار نبود زنده بماند اما از قرار معلوم این حیوان عجیب الخلقه در کمال سلامت و بسیار سرحال به زندگی خود ادامه می دهد.
تولد بزغاله

عکس بزغاله 1 چشم و 1 گوش

 
به گزارش خبرگزاری های منبع دلیل تولد این بزغاله عجیب و غریب اختلالی به نام "cyclopia" است ، این اختلال زمانی رخ می دهد که جنین داخل رحم مادر با مشکل رشد مغزی به وجود می آید و در حقیقت نوزادی که دو نمیکره مغزش از یکدیگر جدا نشده باشد با چنین وضعیتی متولد خواهد شد.این مشکل منجر به شگل کیری یک حفره مرکزی و واحد برای هر دوچشم می شود.
به دلیل این پدیده عجیب بزغاله ابروه ، بینی ، و پلک هم ندارد. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید لب بالا و پایین او غیرعادی و فک بالایی کوتاه تر از حد معمول است.

عکسهای مربوط به خبر تولد بزغاله عجیب و غریب یک چشم 

تولد بزغاله
تولد بزغاله

تولد بزغاله بدون پلک و بینی

متاسفانه به دلیل باورهای عجیب و غیرعاقلانه برخی از مردم هند این بزغاله 1 چشم و 1 گوش حیوانی مقدس است و باید او را با توجه بیشتری مراقبت کرد. بر اساس همین افکار و باورهای غلط بسیاری از مردم روستاهای اطراف برای دیدن این بزغاله هجوم اورده اند. 

تولد بزغاله 1 چشم و 1 گوش خوفناک + تصاویر

تولد بزغاله 1 چشم و 1 گوش خوفناک + تصاویر
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف