نمناک سرگرمیگوناگون شمع های تولد بلای جان دختر جوان شد + عکس
تولد دختر جوان ، فوت كردن شمع
تولد دختر جوان با اشتعال شمع ها به بالن هیدروژنی و انفجار در این مراسم تولد شد.

تولد دختر جوان با آتش سوزی به پایان رسید !

شمع های تولد یک دختر باعث انفجار بالن هیدروژنی و انفجار بزرگ شد و لحظه ی ترسناکی را ساخت . در یک اتفاق وحشتناک روز تولد دختری به دلیل انفجار بالن هیدروژنی جشن آسیب دیده و از سوختگی رنج میبرد.
فیلم های موجود نشان میدهد که دکور بادکنکی بعد از اینکه یک زن هندی جوان شمع های کیکش را روشن میکند منفجر میشوند.ویدیو اصلی که توسط یکی از دوستان دخترکه از قسمت وحشتناک تولد با گوشی همراه ضبط شده بود در فیسبوک منتشر شد.
آتش سوزی در تولد
انفجار در مراسم تولد دختر جوان

انفجار در تولد با فوت کردن شمع ها

فیلم از لحظه ای شروع میشود که یک دختر بین ده ها بادکنک هیدروژنی صورتی و مشکی در حال روشن کردن شمع های کیکش است اما دقیقا لحظه ای که دختر شمع هارا روشن میکند شمع هاشعله ور میشوند و دکور اطراف دختر منفجر میشود. 
صدای جیغ بخاطر انفجار بزرگ از اتاق شنیده میشود و دخترتوسط شعله های آتش آسیب میبیند ، به دلیل شوکه شدن و ترس دوستی که فیلم میگرفت کنترلش را روی دوربین از دست میدهد. 
در سان آنلاین تصمیم گرفته شد که فیلم سوختن و جیغ کشیدن دختر و به طرف دوربین دوییدنش انتشار پیدا نکند بازوهایش آسیب جدی دیده و هنوز برای از دست دادن موهایش کفر میگوید
برعکس گاز هلیوم که قبلا در مسابقات از آن استفاده میشد گاز هیدروژن قابل اشتعال است و به شدت در هوا میسوزد.

آتش گرفتن دختر جوان در جشن تولدش

شمع های تولد بلای جان دختر جوان شد + عکس
:
امتیاز : 2.8 تعداد رای : 9
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک / ن /ک.ک
این مطلب مفید بود ؟ 5 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف