دوقلوهای به هم چسبیده

تولد دوقلوهای به هم چسبیده با یک کمر و 2 سر + تصاویر

تاریخ انتشار : 17 خرداد 1395کد مطلب : 31752تعداد نظرات : 1 نظر
شاید به جرات بتوان گفت که عجیب ترین دوقلوهای به هم چسبیده متولد شدند .این نوزادان را به دلیل یکی بودن اندام جنسی نه می توان یک نوزاد با دو سر و بدن خواند و نه می توان دو نوزاد با یک کمر نامید.

دوقلوهای به هم چسبیده با یک اندام جنسی مشترک و دوپا بر روی یک کمر

یک زن جوان هندی در اولین تجربه ی مادر شدنش دوقلوهای به هم چسبیده ی عجیبی را به دنیا اورد. دوقلوها از کمر به بالا طبیعی و کامل هستند اما در قسمت پایین بدن به هم چسبیده و یکی شده اند. این نوزادان عجیب الخلقه در حقیقت دو تن و سر هستند که بر روی یک کمر و یک جفت پا قرار دارند.

دوقلوهای به هم چسبیده

عجیب ترین دوقلوهای به هم چسبیده متولد شدند

دوقلوهای به هم چسبیده از کمر در هند متولد شدند

" شیوراجو دوی" 24 ساله مادر دوقلوهای به هم چسبیده از کمر عصر روز چهارشنبه در بیمارستان سادار زایمان کرد ولی با دیدن نوزادان غیر طبیعی اش شادی مادر شدن را فراموش کرد.دکتر " راج کومار گوپتا" در مورد وضعیت جسمی دوقلوهای به هم چسبیده گفت:این دو نوزاد از ناحیه کمر به حالتی عجیب و وضعیتی شبیه به ذوب شدگی به هم متصل هستند و برای این دو نوزاد تنها یک بخش تناسلی قابل مشاهده است که نشان می دهد جنسیت دختر است.او در ادامه گفت :به احتمال زیاد آلت تناسلی نوزاد دیگر از بین رفته است و حتمال می رود نوزاد دوم پسر بوده .دوقلوهای عجیب به هم چسبیده برای درمان بایستی به بیمارستان منتقل شوند اما به دلیل مشکلات مالی و ناتوانی والدین آنها برای تامین هزینه های درمانی ، دوقلوها به خانه برده می شوند که شرایط سختی برای مادر و پدر انها فراهم خواهد شد. مادر دوقلوهای به هم چسبیده از این وضعیت بسیار ناراحت است و نگرانی او زمانی بیشتر می شود که توانایی درمان فرزندانش محیا نیست.

دوقلوهای به هم چسبیده

عکس مادر دوقلوهای به هم چسبیده در کنار نوزادان عجیب الخلقه اش

دوقلوهای به هم چسبیده

تولد دوقلوهای به هم چسبیده عجیب با یک کمر و دو سر

تولد دوقلوهای به هم چسبیده با یک کمر و 2 سر + تصاویر

421
این مطلب مفید بود ؟174
منبع : بخش خبری نمناک/ن
نظرات1 نظر به ثبت رسیده است
سما1395-03-21
حتما خدا میخواد مارو از چیزی آگاه کنه ولی ما اکثرا هیچ وقت پی نخواهیم برد
42
وبگردی