نمناک سرگرمیگوناگون تولد یکی از دوقلوها 15 سال بعد ازشکم قل اول + تصاویر
دوقلوها ، دوقلوهای غریبه
ماجرای عجیبی بود دل درهای پسر 15 ساله ، پس از جراحی او برادرش را به دنیا آورد. یکی از دوقلوها با موهای بلند و بدنی عجیب که تنها دست و اندام تناسلی داشت از شکم برادرش متولد شد.
تاریخ انتشار : 8 خرداد 1395

دوقلوهای عجیب ، ماجرای باورنکردنی تولد برادر از شکم برادر دیگر

پسر نوجوان مالزیایی برای خارج کردن جسمی عجیب از داخل شکمش زیر تیغ جراحی رفت." موهد زل شاهریل " پسر 15 ساله که از زمان تولدش یک جنین را داخل شکمش حمل می کرده برای جراحی و درمان به بیمارستان منتقل شد. این موقعیت را در علم پزشکی " جنین داخل جنین " می نامند ، شرایطی عجیب و بسیار نادر که بخشی از یک جنین ناقص داخل بدن قل دیگرش قرار گرفته و رشد می کند.

دوقلوها

عجیب ترین دوقلوهای دنیا ، عکس جنینی که داخل شکم برادر دوقلویش جامانده بود

ماجرای باورنکردنی جنین دوقلو با پسر 15 ساله

بر اساس گزارشات محلی و تصاویر منتشر شده جنین ناقصی که از شکم این پسر خارج شده است موهای بلندی دارد که به یک نیمه بدن متصل است ، بدن جنین پا ، دست و اندام تناسلی دارد.

مادر دوقلوهایی که هرگز در کنار هم زندگی نکردند از این ماجرا شوکه شد و در گفتگو با خبرگزاری محلی گفت :از اینکه یکی از پسرانم متولد نشد نارحت هستم اما از اینکه این توده ی شکمی پسرم جنینی ناقص بوده و هیچ آسیبی به او نرسانده خوشحالم چرا که وضعیت او مشکوک به سرطان تشخیص داده شده بود.

خانم احمد 38 ساله در ادامه صحبت هایش گفت :در حدود 4 ماه پیش بود که دردهای شکم و کمر پسرم شروع شد . در ابتدا دردها مداوم نبودند و برای ساعتی ساکت می شدند اما در هفته ی گذشته شدت دردها بیشتر شد تا جایی که پسرم دیگر تحمل نداشت.بالاخره پسرم برای جراحی به بیمارستان منتقل شد و به طور معجزه آسایی برادر دوقلویش را به دنیا اورد ، برادری که 15 سال دیرتر از برادر دوقلویش متولد شد. 

تولد عجیب دوقلو

 تولد عجیب دوقلوها با 15 سال فاصله

 سازمان سلامت جهانی شرایط جنین در جنین را نوعی تراتوم رشد نایافته می نامند . این مورد بسیار نادر سالها پیش توسط" میل آنلاین " گزارش شد که در آن خبر دختربچه ای 1 ساله برای مورد مشابه تحت عمل جراحی قرار گرفت.

دوقلوها ، خارج کردن جنین برادر از شکم پسری 15 ساله

تولد یکی از دوقلوها 15 سال بعد ازشکم قل اول + تصاویر
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 27
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن
این مطلب مفید بود ؟ 23 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف