نمناک سرگرمیگوناگون تولد زرافه ای نایاب به رنگ سفید + تصاویر
زرافه ، عکس زرافه
انتشار عکس زرافه ای نایاب به رنگ سفید با خال هایی کم رنگ توسط یکی از دانشمندان حیات وحش ، "اومو " زرافه سفید را به همه معرفی کرد.

عکس زرافه سفید نایاب در آفریقا

اومو زرافه سفید کمیابی است که در پارک ملی Tarangire  در تانزانیا زندگی می کند. این زرافه عجیب 15 ماهه است اما وب سایتهایی که تصاویر آن را منتشر کردند عنوان " تولد زرافه ی عجیب به رنگ سفید " را به دلیل آن انتخاب کردند که حیات وحش به تازگی از این اتفاق مطلع شده است.

زرافه ی سفید

عکس "اومو" زرافه سفید نایاب

عکسی از این زرافه سفید کمیاب و یا به نوعی نایاب توسط دکتر" درک لی "، بنیانگذار و دانشمند در موسسه طبیعت وحشی این کشور منتشر شد که تفاوت های بارز او را نشان می دهد.

طبق گفته ی دکتر " درک لی" برخی از سلول های پوست این زرافه زیبا قادر به ساخت رنگدانه ها نبوده اند به همین دلیل او با رنگی متفاوت و ترکیبی متولد شد.

عکس زرافه عجیب

عکس زرافه عجیب به رنگ سفید

" اومو "زرافه سفید نایاب به همراه گله ای در آفریقا زندگی می کند. تصاویر منتشر شده از این زرافه به نوعی عجیب نشان می دهد که رنگدانه های نزدیک به سم و موها به طور طبیعی عملکرده اند اما پوست بدن رنگی کاملا متفاوت با زرافه های دیگر دارد.

زرافه سفید

عکس زرافه سفید و نایاب

تولد زرافه ای نایاب به رنگ سفید + تصاویر

تولد زرافه ای نایاب به رنگ سفید + تصاویر
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
منبع : نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف