نمناک فرهنگ و هنرچهره ها تبریک ریما رامین فر برای تولد سارا و نیکای پایتخت
سارا و نیکا ، تولد سارا و نیکا
ریما رامین فر صفحه اینستاگرامش را با انتشار تصویری از سارا و نیکا دوقلوهای سریال پایتخت به مناسبت سالروز تولدشان به روز کرد.
تاریخ انتشار : 13 مرداد 1396

جشن تولد سارا و نیکا دو قلوهای سریال پایتخت

ریما رامین فر بازیگر نقش هما در سریال پرمخاطب پایتخت اینستاگرامش را با انتشار پستی به مناسبت سالروز تولد سارا و نیکا دوقلوهای سریال پایتخت به روز کرد و تصویری از این هنرمندان نوجوان سریال پایتخت منتشر کرد.

ریما رامین فر با انتشار این عکس از سارا و نیکا نوشت:

سارا و نیکای پایتخت

تصویری از سارا و نیکای پایتخت

عزیزان دلم تولدتان مبارک...

یکی از مجموعه های تلویزیونی که در سال های اخیر توانست میان ایرانیان محبوبیت زیادی کسب کند، سریال تلویزیونی پایتخت است که دو بازیگر کودک آن در سوئد زندگی می کنند. ساخت سریال پایتخت در سال ١٣٨٩ آغاز و فصل نخست آن در نوروز ١٣٩٠ از تلویزیون ایران پخش شد.

سارا و نیکای پایتخت

سارا و نیکای پایتخت در کنار ریما رامین فر

سارا و نیکا فرقانی اصل بازیگران سریال پایتخت هستند که سالهاست با سیروس مقدم در این سریال همکاری میکنند. نسرین جلیلی مادر نیکا و سارا فرقانی که نقش فرزندان نقی سریال پایتخت را بازی می کنند در یک گفتگو درباره نقش دخترانش گفت:امیدوارم سارا و نیکا با بازی در سریال پایتخت که در خارج از کشور هم بیننده های زیادی دارد سفیر هنری باشند و از طریق این سریال فرهنگ و خانواده ایرانی را به زیبایی به مردم دیگر کشورها معرفی کنند.

سارا و نیکای پایتخت

ریما رامین فر در کنار امیر جعفری و پسرش آیین

تبریک ریما رامین فر برای تولد سارا و نیکای پایتخت

تبریک ریما رامین فر برای تولد سارا و نیکای پایتخت
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 56
برگرفته از صفحه شخصی ریما رامین فر / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 44 12
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف