سیامک انصاری

تولد 49 سالگی سیامک انصاری در دورهمی + تصاویر

تاریخ انتشار : 12 مرداد 1396کد مطلب : 54076زمان مطالعه : 2 دقیقه
سیامک انصاری بازیگر ثابت فیلم های مهران مدیری امروز دوازده مرداد 96 وارد 49 سالگی شد و صفحه رسمی برنامه دورهمی با انتشار تصویری این روز خجسته را به بازیگر دورهمی تبریک گفت.

جشن تولد 49 سالگی سیامک انصاری بازیگر دورهمی

سیامک انصاری بازیگر ثابت فیلم های طنز مهران مدیری است که با ایفای نقش در آثار مهران مدیری شناخته و ماندگار شد و توانست در اولین فیلم بلند سینمایی مهران مدیری نقش اصلی را از آن خود کند .این هنرمند کشورمان امروز 12 مردادماه 96 پا به سن 49 سالگی گذاشت و صفحه اجتماعی برنامه دورهمی با انتشار تصویری تولد سیامک انصاری را تبریک گفت.

دورهمی ها تولد سیامک انصاری را تبریک گفتند

سیامک انصاری

سیامک انصاری 49 ساله شد

12 مرداد سالروز تولد سیامک انصاری مبارک...

سیامک انصاری بازیگر سینما و تئاتر کشورمان متولد 12 مرداد ماه سال 1347 است و امروز وارد سن 49 سالگی شد.سیامک انصاری بازیگری را از سال 73 با مجموعه دیدار آغاز کرد اما با ایفای نقش در کارهای مهران مدیری توانست به خوبی شناخته شود و تا به حال هر اثری را که مدیری کارگردانی کرده است او در آن حضور داشته است و به نوعی میتوان گفت پای ثابت کارهای مهران مدیری است.

سیامک انصاری

سیامک انصاری در دورهمی

پاورچین ، نقطه چین ، جایزه بزرگ ، شبهای برره ، باغ مظفر ، مرد هزار چهره ، مرد دو هزار چهره ، درحاشیه و دورهمی مجموعه هایی هستند که سیامک انصاری در آنها با مهران مدیری همکاری داشته است. این همکاری های پی در پی در سریال های مهران مدیری باعث شد سیامک انصاری به نقش اصلی اولین فیلم سینمایی مهران مدیری تبدیل شود . فیلمی که در اولین روز نمایشش در سینماها رکورد بیشترین فروش را زد.

 سیامک انصاری

سیامک انصاری در ساعت 5 عصر

سیامک انصاری چهره شناخته شده طنزهای مهران مدیری در 42 سالگی ازدواج کرده است و طناز هادیان همسر اوست.

 سیامک انصاری

سیامک انصاری بازیگر سریال های مهران مدیری

سیامک انصاری با مجموعه تلویزیونی ماه مهربان در سال 1374 وارد عرصه بازیگری و تلویزیون شد و در همان سال با بازی در فیلم سینمایی سفر به چزابه اولین کار سینمایی خود را تجربه کرد.

تولد 49 سالگی سیامک انصاری در دورهمی + تصاویر

3.88
این مطلب مفید بود ؟62
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی