نمناک ورزشفوتبال جشن تولد 24 سالگی علیرضا بیرانوند در اردوی پرسپولیس
علیرضا بیرانوند ، دروازه بان پرسپولیس
مراسم جشن تولد علیرضا بیرانوند دروازه بان ملی پوش پرسپولیس سه شنبه شب در اردوی سرخپوشان در اصفهان برگزار شد که با صورت کیکی اش خیلی عجیب شده است.
تاریخ انتشار : 31 شهریور 1395

تولد جالب علیرضا بیرانوند

دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس شب گذشته تولد خود را در اردوی این تیم جشن گرفت.مراسم جشن تولد علیرضا بیرانوند دروازه بان ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس امشب در هتل محل اقامت سرخپوشان برگزار شد. این مراسم برای افزایش روحیه بازیکنان و رفع خستگی پرواز و تمرین با حضور کادر فنی، بازیکنان، کادر پزشکی، تدارکات و دیگر اعضای تیم انجام شد.

علیرضا بیرانوند، دروازه بان ملی پوش پرسپولیس شب گذشته از سوی دیگر همبازیان خود در اردوی این تیم غافلگیر شد چون آنها برایش کیک گرفته بودند و علاوه بر تبریک تولدش، حسابی از خجالتش در آمدند.

علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند با صورت کیکی در تولدش

بیرانوند که دیروز 24 ساله شد، برای اولین سال تولد خود را در اردوی سرخپوشان جشن می گیرد و روزهای رویایی را سپری می کند. البته او با همین صورت کیک مالی شده و چهره ای عجیب، روبروی دوربین ها ایستاد و عکس گرفت. حتی با نشان دادن اعدادی قصد در کری خوانی در آن حالت را هم داشت.

علیرضا بیرانوند

جشن تولد 24 سالگی علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند

تولد علیرضا بیرانوند در اصفهان  

جشن تولد 24 سالگی علیرضا بیرانوند در اردوی پرسپولیس

جشن تولد 24 سالگی علیرضا بیرانوند در اردوی پرسپولیس
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8
برگرفته از کاپ -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 7 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف