نمناک فرهنگ و هنرچهره ها جشن تولد مهدی فخیم زاده پس از ترخیص از بیمارستان + تصاویر
تولد مهدی فخیم زاده ، جشن تولد
گلناز خالصی از شاگردان مهدی فخیم زاده و بازیگر کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکس هایی از جشن تولد مهدی فخیم زاده به روز کرد.
تاریخ انتشار : 20 تیر 1397

تولد مهدی فخیم زاده بعد از تصادف وحشتناک

مهدی فخیم زاده بازیگر پیشکسوت کشورمان که آثار ماندگاری را در سینما و تلویزیون خلق کرده است جشن تولد 76 سالگی اش را همراه با دوستانش جشن گرفت. گلناز خالصی بازیگر و شاگرد مهدی فخیم زاده تصاویری از جشن تولد 76 سالگی استادش را در اینستاگرام منتشر کرد.

تولد مهدی فخیم زاده در کنار شاگردش

مهدی فخیم زاده بازیگر سریال ولایت عشق ، تنهاترین سردار و خواب و بیدار متولد سال 1341 است و روز گذشته جشن تولد 76 سالگی این هنرمند کشورمان برگزار شد .

مهدی فخیم زاده

کیک تولد 76 سالگی مهدی فخیم زاده

گلناز خالصی با انتشار تصاویری از جشن تولد استادش مهدی فخیم زاده نوشت :استادم تولدت بر همه ما مبارک ... بمانی بزرگ مرد....

مهدی فخیم زاده

تولد 76 سالگی مهدی فخیم زاده در کنار دوستانش

 مهدی فخیم زاده

تولد 76 سالگی مهدی فخیم زاده بعد از ترخیص از بیمارستان

مهدی فخیم زاده

تولد 76 سالگی مهدی فخیم زاده در کنار گلناز خالصی

مهدی فخیم زاده بازیگر و کارگردان کشورمان در مسیر جاده چالوس و هنگام تصویربرداری فیلم سینمایی مشت آخر دچار تصادف وحشتناکی شد و از ناحیه سر و گردن ، لگن و زیر چانه دچار اسیب جدی شد اما خوشبختانه توانست سلامت خود را به دست آورد و بعد از مدتی بستری در بیمارستان با بهبودی نسبی روانه منزل شد.

 مهدی فخیم زاده

مهدی فخیم زاده 76 ساله شد

1375 تنهاترین سردار ، 1379 ولایت عشق ، 1381 خواب و بیدار ، 1382 هم نفس ، 1384 حس سوم ، 1386 بی صدا فریاد کن ، 1389 ساختمان 85 ، 1388 مختارنامه ، 1391 تکیه بر باد ، 1393 فوق سری ، 1396 علی البدل از جمله سریال های تلویزیونی مهدی فخیم زاده هستند.

 مهدی فخیم زاده

مهدی فخیم زاده کارگردان و بازیگر کشورمان

تولد 76 سالگی مهدی فخیم زاده بعد از ترخیص از بیمارستان+عکس

منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 6 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف