نمناک دنیای مدگوناگون بهترین جشن تولد پسرانه با تم مک کویین + تصاویر
تولد مک کویین ، تولد پسر بچه
تم تولد مک کویین یا همان تم ماشین های بامزه با ترکیب رنگ های قرمز، مشکی و سفید است که یک جشن تولد شاد و هیجان انگیز برای پسربچه ها میسازد.

تزیینات تولد پسرانه با تم مک کویین

اگر میخواهید جشن تولدی برای پسرتان برگزار کنید که حسابی او را خوشحال کند باید یک تم هیجان انگیز برای آن انتخاب کنید، یکی از بهترین تم ها برای جشن تولد پسربچه ها تم مک کویین است که ماشین های بامزه ای هستند. برگزاری تولد تم دار به این صورت است که همه چیز از وسایل ریز تا درشت تولد باید مطابق تم باشد یعنی اگر شما تم مک کویین انتخاب کردید باید از تزیینات تولد تا کیک و لباس پسرتان مدل مک کویین باشد.

تزیینات تولد پسرانه

تم تولد پسرانه مک کویین

کیک تولدهای به شکل مک کویین تزیینات جالبی دارند و قطعا مورد پسند پسربچه ها قرار میگیرند، تصویر زیر کیک تولد پسرانه با تم مک کویین را نشان میدهد که مدل خوبی برای ایده گرفتن است.

کیک تولد ماشین ها

مدل کیک تولد مک کویین

برای اینکه جشن تولد پسربچه ها زیباتر و تکمیل تر شود بهتر است لباسی مطابق تم جشن تولد برای او تهیه کنید، اگر در میان لباس های پسرتان تیشرت ساده ای پیدا کردید میتوانید خودتان مانند تصویر زیر تزیین اش کنید.

لباس تولد مک کویین

مدل لباس تولد مک کویین 

برای تزیین میز تولد و بادکنک آرایی ایده ها و مدل های مختلفی وجود دارد که با مشاهده این بخش از نمناک کارتان راحت تر میشود و میتوانید مدل مورد نظرتان را پیدا کنید و ایده بگیرید.

تم تولد ماشین

تزیین میز تولد مک کویین

تزیین بادکنک تولد

تولد پسربچه با تم ماشین

کیک تولد پسربچه

کیک تولد ماشین ها مک کویین

بادکنک آرایی تولد

تزیینات میز و بادکنک آرایی تولد

جشن تولد رویایی پسربچه ها با تم مک کویین + مدل کیک

بهترین جشن تولد پسرانه با تم مک کویین + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف