دیگران چه می خوانند..؟
تولد نوزاد با سه والد ، روش جدید بارداری
تولد نوزاد با سه پدر و مادر شاید برایتان عجیب باشد اما باید گفت که در دنیای امروزی که علم هر روز پیشرفت جدیدی را نمایان می کند هیچ چیز دوراز انتظار نیست. در ادامه روش جدید تولد نوزاد با سه والد را مطالعه می فرمائید.
بازدید : 22,990 نفر

روش عجیب تولد نوزاد با سه والد را در ادامه ببینید

 

تولد نوزاد با سه والد و در واقع نوزادی با سه پدر و مادر تازه ترین های دنیای بارداری و روش های جدید آن است. کودکانی با زنتیک سه نفر از سال آینده به دنیا خواهند آمد.

بعد از اینکه MPs این نظریه را تایید کرد پزشکان برای آغاز کار خود منتظر رای مجلس اعیان خواهند ماند تا کار خود را آغاز کنند.

طرح کودکانی با 3 پدر و مادر نظریه ای بود که از سوی پزشکان بریتانیایی به مجلس ارائه شد و توانست 328 رای موافق و 128 رای مخالف را کسب کند.

افزایش مشکلات ژنتیکی و بیماری های ارثی در جهان ایده ی بیان این طرح بود.

تولد نوزاد با سه والد

 تولد نوزاد با سه والد

 

تا پیش از این با روش جراحی IVF و با لقاح مصنوعی پزشکان برای تولد نوزادان اقدام می نمودند اما در آن مورد هم ابتلا به بیماریها و مشکلات ژنتیکی بود ولی با ترکیب کردن ژن نفر سوم این خطر تا حد قابل توجهی از بین می رود. قابل ذکر است که پزشکان انگلیسی اطمینان داده اند که هیچ یک از ویژگی های جسمی و شخصیتی فرد سوم به نوزاد منتقل نخواهد شد.

تولد نوزاد

روش تولد نوزاد با سه والد

 

تولد نوزاد با سه والد

منبع : نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 57 17
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف