نمناک سرگرمیدیدنی ها تولد نوزادی به بزرگی 2 نوزاد طبیعی!! +تصاویر
تولد نوزاد بزرگ ، عکس بچه غول پیکر
تولد نوزاد بزرگ مادر و پزشکان بیمارستان را شوکه کرد ، این نوزاد دختر دقیقا 2 برابر بزرگتر و سنگین وزن تر از نوزادان متولد شده در اندازه نرمال بود.

تولد نوزاد بزرگ و سنگین وزن در برزیل

زن باردار در یکی از بیمارستان های برزیل نوزادی را به دنیا آورد که دقیقا وزنی 2 برابر نوزادان طبیعی دیگر دارد.

Gigantic baby weighing 12lb 6oz is born in Brazil…and it’s TWICE the size of other newborns

تولد نوزاد بزرگ

عکس نوزاد 6 کیلویی متولد شده در برزیل

تولد نوزادی بزرگ هم وزن 2 نوزاد!!

"ماریا ترویسان" مادر 3 فرزند دوران بارداری تقریبا سختی داشت چرا که اضافه وزن او در این بارداری نسبت به بارداری های قبلی اش بسیار بیشتر بود ، او انتظار داشت نوزادی سنگین وزن به دنیا بیاورد اما نه در این حد.

نوزاد تازه متولد شده ی او که وزنی نزدیک به 6 کیلوگرم دارد براساس گزارشات سنگین وزن ترین نوزادی است که در کشورهای جنوبی آمریکا متولد شده .

تولد نوزاد بزرگ

نوزاد متولد شده دختر است و در بیمارستان "کاسکاول" واقع در جنوب برزیل به دنیا آمد ، مادر 36 ساله ی او به دلیل وضعیت حساس بعد از جراحی زایمان مجبور شد تا 8 روز تحت مراقبت قرار گیرد چرا که بارداری و به دنیا آوردن یک نوزاد 5.79 کیلوگرمی موجب ضعف و مشکلات دیگر در او شده بود.

"ماریا" می گوید:بعد از آنکه برای اولین بار دخترم را دیدم به هیچ وجه نمی توانستم باور کنم که او نوزاد تازه متولد شده ی من است بیشتر شبیه نوزاد چند ماهه بود و ساعتها فقط به او نگاه می کردم اما حالا بعد از چند روز مثل اینکه برایم عادی شده است و گاهی برای داشتن چنین نوزاد سنگین وزنی خنده ام می گیرد.

تولد نوزاد بزرگ

عکس نوزاد چاق و سنگین وزن تازه متولد شده

او در ادامه صحبت در مورد نوزاد 54 سانتی خود گفت :پیش از این 3 بار زایمان داشتم اما هرگز چنین وضعیتی را تجربه نکرده بودم ، باید بگویم فرزندان قبلی من وزن نرمال به کم داشتند ولی مثل اینکه فرزند چهارم من همه ی کم وزنی های انها را جبران کرد. 

تولد نوزاد خیلی بزرگ 6 کیلویی در برزیل + تصاویر

تولد نوزادی به بزرگی 2 نوزاد طبیعی!! +تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 10
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 10 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف