نمناک اخبارجامعه تولد نوزاد دو سر در بنگلادش + تصاویر
تولد نوزاد دو سر ، عکس نوزاد دو سر
تولد نوزاد دو سر در کشور بنگلادش همگان را متعجب کرد. این نوزاد به یک بیماری به نام پرازانتاسیون سفالیک مبتلا است و تمامی اندام های حیاتی را دارد و با دو سر شیر میخورد. هزاران نفر مقابل بیمارستان برای دیدن نوزاد تجمع کرده اند.
تاریخ انتشار : 22 آبان 1394

تولد نوزاد دو سر

به گزارش دیلی می ل، این نوزاد از طریق عمل سزارین به دنیا آمد و در بخش مراقبت های ویژه بیمارستانی در پایتخت بنگلادش تحت مراقبت است. 

مسوولان بیمارستان محل تولد کودک دو سر تصریح کردند:در صورت اطمینان از سلامت وی این کودک به خانواده اش تحویل داده می شود. 

می ا جمال، پدر نوزاد، گفت:از دیدن فرزندم که یک بدن و دو سر دارد وحشت زده شدم و این موضوع که فرزندم با دو دهان شیر می خورد و با دو بینی نفس می کشد، عجیب است. 

جمال توضیح داد:با وجود شگفت زدگی خوشحال هستم که نوزاد و همسرم سالم هستند. 

ابو کوثر، رئیس بیمارستان محل تولد نوزاد، تصریح کرد:کودک تنها یک مجموعه از اندام های حیاتی را دارد و تنها سر وی دو تا است. 

وی اضافه کرد:به جز داشتن دو سر، بقیه اندام های نوزاد نرمال است و تا کنون هزاران نفر از مردم برای دیدن این معجزه به بیمارستان مراجعه کرده اند. 

اعتقاد بر این است که کودک به یک بیماری شناخته شده به نام پرازانتاسیون سفالیک مبتلا است، بیماریی که در آن فرم سر به صورت بسیار غیرمعمول شکل می گیرد.

نوزاد دو سر

نوزاد دو سر

تجمع هزاران نفر از مردم بنگلادش برای دیدن نوزاد دو سر

این نوزاد که در پزشکی دو قلو های به هم چسبیده خواهر به حساب می آید در بیمارستانی برامان باریا در 120 کیلومتری داکا پایتخت بنگلادش به دنیا آمد اما انتشار خبر تولدش باعث شد تا هزاران نفر از مردم در مقابل این بیمارستان تجمع کنند. به همین خاطر مقام های محلی تصمیم گرفتند تا او را به بیمارستانی در داکا، پایتخت بنگلادش منتقل کنند. این کودک دارای مشکلات تنفسی است و به گفته مقام های شهر محل تولدش در صورتی که این انتقال صورت نمی گرفت جمعیت مردم قابل کنترل نبود.

تولد نوزاد دو سر در بنگلادش + تصاویر

تولد نوزاد دو سر در بنگلادش + تصاویر
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 90
برگرفته از مشرق - /م
این مطلب مفید بود ؟ 72 18
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف