نمناک سرگرمیگوناگون تولد نوزاد خوش یمن با دوقلب !! + تصاویر
تولد نوزاد عجیب ، عکس نوزاد عجیب
انتشار تصاویری از تولد نوزادی با دو قلب در فضای مجازی که ملقب به نوزاد فرشته و خوش یمن بود حس کنجکاوی را در ما هم برانگیخت تا بدانیم که داستان واقعی این نوزاد خاص با دوقلب و یک نشان منحصربه فرد چیست.

تولد نوزادی با دوقلب

تولد نوزادی با یک نشان او را فرشته لقب داد. " کاندیس جوهانسون " 33 ساله مادر نوزادی است که با یک نشان زیبا در لندن به دنیا آمد. نشانی که مردم انگلستان ان را نشان نوزاد فرشته می دانند و اعتقاد دارند که این نوزاد یک نوزاد خوش یمن است.

نوزادی عجیب

تولد نوزادی عجیب با دوقلب!!

این نوزاد نشانی به شکل قلب روی بدنش را دارد و مردم منطقه ی جنوبی لندن نوزادی که این نشان را روی بدنش داشته باشد با عنوان فرشته می خوانند و اعتقاد دارند که او یکی از افرادی خواهد شد که صلح را در جامعه ایجاد خواهد کرد.

تولد نوزادی با دوقلب

تولد نوزاد عجیب با دوقلب

"لیما بیلی" نوزادی که با نشان قلب روی بدنش متولد شد و این نوزاد همان نوزاد با دوقلبی است که تصویرش در فضای مجازی بازدید بسیاری را به خود اختصاص داده است.

نشان مادرزادی روی بدن بسیار طبیعی است در حالی که در دنیا هر 3 نوزاد 1 نوزاد با نشان و علامتی روی بدنش متولد می شود اما نشان قلب روی بدن هر نوزادی دیده نمی شود و همین دلیل تفاوت این نوزاد با نوزادان دیگر است.

تولد نوزاد خوش یمن با دوقلب !! + تصاویر

تولد نوزاد خوش یمن با دوقلب !! + تصاویر
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 106
منبع : بخش ترجمه نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 97 9
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف