نمناک سرگرمیگوناگون تولد نوزاد موسفید! + تصاویر
نوزاد موسفید ، نوزاد
انتشار تصاویر تولد نوزاد موسفید در شبکه های اجتماعی تعجب بسیاری را برانگیخت که اظهار نظرهای مختلفی در این باره به گوش می رسد.

به دنیا آمدن نوزاد موسفید و انتشار تصاویرش در فضای مجازی با اظهار نظرهای متعدد و مختلفی همراه بود. در ادامه جزئیات تولد نوزاد موسفید را می خوانید.
 

نوزاد

برخی نیز اظهار نظر کرده اند که علت بروز چنین عارضه ای، تب کردن نوزاد در دورۀ جنینی در رحم مادر است که به فقدان یکی از حواس پنجگانه یا سفید شدن مقداری از موهای سر منجر می شود.
در این میان، برخی از کاربران، نیز در اظهار نظری نمادین، علت سفید شدن موهای این نوزاد را فجایعی دانستند که مادر او در سوریه دیده است.
صرفنظر از این اظهار نظرها، این نوزاد پیر، نسخۀ تحقق یافتۀ فیلم تخیلی "مورد عجیبِ بنجامین باتن" ساختۀ "دیوید فینچر" بر اساس داستان کوتاهی به همین نام از "اف. اسکات فیتزجرالد" به نظر می رسد.
این فیلم که در سال 2008 بر روی پرده رفت، ماجرای عجیب کودکی را روایت می کند که پیرمرد به دنیا می آید و هر روز که می گذرد جوان تر می شود و روند عمر را برعکس طی می کند، تا این که در انتهای فیلم، هنگام مرگ به یک نوزاد تبدیل می شود.
البته نوزاد لبنانی، تنها از جهت پیرمرد به دنیا آمدن به داستان این فیلم شبیه است و روند زندگی را به طور طبیعی طی می کند!

تولد نوزاد موسفید! + تصاویر

برگرفته از هشت صبح- / ل
این مطلب مفید بود ؟ 18 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف