نمناک سرگرمیدیدنی ها تولد نوزاد به اندازه یک بطری نوشابه! + تصاویر
نوزاد ، نوزاد کوچک
توبایس نام بچه ای اهل استرالیا است که بعد از 25 هفته که در رحم مادرش بود به صورت نارس به دنیا آمد این نوزاد از یک بطری نوشابه هم کوچکتر بود.

 تولد کوچکترین نوزاد دنیا

تولد کوچکترین نوزاد جهان که کوچکتر از یک قوطی نوشابه است در کمال شگفتی والدین اش و پزشکان زنده ماند و این معجزه ای در دنیای پزشکی محسوب می شود.توبایس نام بچه ای اهل استرالیا است که بعد از 25 هفته که در رحم مادرش بود به صورت نارس به دنیا آمد.
 
او در هنگام تولد فقط 866 گرم وزن داشت که با این وزن، جثه اش هم از یک شیشه 600 میلی لیتری نوشابه هم کمتر بود.
 
نوزاد
 
نوزاد
 
توبایس که تقریبا سه ماه زودتر به دنیا آمده بود، نه روز نخست خود را در ایزوله به سر برد چون حتی قادر نبود خودش نفس بکشد و حتما باید دستگاه های تنفسی به ریه های او اکسیژن وارد می کردند.
 
نوزاد
 
نوزاد
 
این بچه 6 ماهه به دنیا آمده به دلیل نارسایی های قلبی و خونریزی داخلی 81 روز را در بیمارستان بستری بود اما با روحیه جنگنده ای که داشت حالا همراه مادر خود به خانه آمده است.
 
نوزاد
 
گفتنی است، پزشکان بیمارستان اعلام کرده اند که به دلیل نارس به دنیا آمدن توبایس، یکی از گوش های او قادر به شنیدن نیست و نگران این هستند که خونریزی داخله او بعدها مشکلاتی برای توبایس به وجود آورد.

تولد نوزاد به اندازه یک بطری نوشابه! + تصاویر

تولد نوزاد به اندازه یک بطری نوشابه! + تصاویر
: امتیاز : 5 تعداد رای : 8
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟
8 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف