یکی دیگر از عجیب ترین موارد تولد نوزاد این بار در کشور چین رخ داد ، نوزادی که با تمام سختی ها مجوز اولیه برای تولد او صادر شد اما 4 سال بعد از مرگ پدر و مادرش به دنیا آمد.

تولد نوزادی 4 سال بعد از مرگ پدر و مادرش

دسترسی به اینترنت و شبکه های اجتماعی راهی است برای اطلاع از ماجراهای عجیب و غریبی که در گوشه کنار دنیا رخ می دهد ، مثل ماجرای نوزادی که چند سال بعد از یتیم شدنش به دنیا آمد. به گزارش دیلی نیوز تولد نوزادی در چین 4 سال بعد از کشته شدن پدر و مادرش در تصادف تیتر داغ اخبار روز شد ، نوزادی که قرار بود زندگی زن و شوهری که به دلیل مشکلات باروری نمی توانستند به طور طبیعی بچه دار شوند را تغییر دهد اما این اتفاق برای آنها هرگز نیفتاد ولی نوزاد به دنیا آمد . 
The Unprecedented Case of a Baby Born 4 Years After His Parents’ Death
تولد عجیب نوزاد

عکس نوزاد پسری که 4 سال بعد از مرگ پدر و مادرش به دنیا آمد 

به دنیا آمدن نوزاد چینی چند سال بعد از مرگ والدینش

"تیاتیان" بعد از 4 سال به دنیا آمد ، نوزاد چینی که والدینش در سال 2013 جندین چندین نطفه منجمد شده را نگه داشته بودند تا اینکه بتوانند در آینده از طریق لقاح مصنوعی صاحب فرزندی بشوند اما محقق نشد ولی نوزاد بالاخره به دنیا آمد .
نوزادی که براساس گزارشات و به گفته ی پدر بزرگش ؛ پدر و مادراین نوزاد پسر  در زمان حیات خود مبارزه حقوقی زیادی را انجام دادند تا بالاخره بتوانند مجوز استفاده از رویان ها را به دست بیاورند ولی از قرار معلوم حتی با وجود موفقیت در کسب مجوز موفق به داشتن آن فرزند نشدند و فرزندشان در رحم اجاره ای و توسط زن دیگری به دنیا آمد.
تولد نوزاد

استفاده از روش رحم اجاره ای برای تولد نوزادی سالها بعد از مرگ والدینش در تصادف

به دنیا آمدن این نوزاد از سختی های زیادی عبور کرد تا به سرانجام برسد ؛ والدین نوزاد پسر بعد از انکه به هر قیمتی مجوز رویان ها را دریافت کردند اما بعد از مرگشان پدر و مادر بزرگ این نوزاد به مشکل بزرگتری برخوردند و آنهم رحم اجاره ای بود ؛
رحم های اجاره ای در چین غیرقانونی بوده است و در صورت مشاهده برخورد قانونی میشده پس تنها راه این بود که به کشور دیگری آن را انتقال بدهند.
 
کشور لائوس که رحم اجاره ای تجاری در آن قانونی است بهترین گزینه موجود بود اما باز با مشکل دیگری هم رو به رو بودند و آن هم این بود که شرکت های هواپیمایی حاضر نمی شدند قبول کنند که این بطری پر از مایع نیتروژن که اندازه آن مانند یک فلاسک بود درون هواپیما قرار دهند به همین دلیل مجبور شدند که آن را با ماشین به این کشور انتقال بدهند.
بالاخره این رویان در رحم یک مادر جایگزین شد و در دسامبر سال 2017 نوزادی که پسر بود به دنیا آمد اما همه چیز بعد از تولد او خاتمه نیافت و به دنیا امدن این نوزاد هم مشکلات و چالش هایی به همراه داشت مثل شهروندی نوزاد به همین واسطه مادر جایگزین با ویزای گردشگری به چین سفر کرد تا او راه به دنیا بیاورد.
تولد نوزاد

عکس نوزاد چینی متولد شده بعد از مرگ والدین خود در کنار 4 پدر بزرگ و مادر بزرگش 

مشکل دیگر این بود که چون این نوزاد پدر و مادری نداشت هر چهار پدر بزرگ و مادر بزرگ او مجبور شدند که آزمایش دی ان ای بدهند تا ثابت بشود که واقعا این نوزاد نوه آنها بوده است و مادر و پدر او هم شهروند چین هستند.

تولد نوزاد 4 سال پس از مرگ پدر و مادرش! + عکس

3.923
این مطلب مفید بود ؟185
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
نظرات
وبگردی