نمناک سرگرمیگوناگون تولد گوسفند عجیب با یک سر و دو بدن و 8 پا + تصاویر
گوسفند جهش یافته ، گوسفند عجیب
در اتفاقی نادر و عجیب گوسفند جهش یافته ای با هشت پا و یک سر و دو بدن در استرالیا متولد شد و توجه همه را به خود جلب کرد.

 گوسفندی عجیب با دو بدن و هشت پا متولد شد

یک گوسفند که به دلایلی ژنتیکی جهش یافته است،دارای یک سر و دو بدن و 8 پا می باشد که مالک این گوسفند یک کشاورز در استرالیا می باشد.

وی در همین زمینه گفت:"ما زمانیکه متوجه فارغ شدن یکی از حیوانات مزرعه شویم،در زایمان به آن کمک می کنیم تا زایمانی بدون سختی زیاد را در پشت سر بگذارد و در زمانیکه این گوسفند در حال فارغ شدن بود من جهت کمک کردن در زایمان به او کمک کردم" و بعد از اینکه وی تصمیم به کمک کردن گرفت این گونه گفت:"من زمانی که در حال کشیدن بره از شکم مادر بودم ،با 4 پا در جلو و 4 پای دیگر در عقب مواجهه شدم ".
 
گوسفند عجیب
تولد گوسفند عجیب در استرالیا 
در حالی که این اتفاق بسیار نادری می باشد ، اما قطعا دیدن چنین صحنه ایی در نگاه اول ممکن است باعث شوکه و متعجب شدن شما بشود. 
حیوان عجیب
گوسفند جهش یافته با هشت پا و دو بدن 
 
صاحب مزرعه که نامش Ashleigh Bates می باشد،گفت:"من 65 سال سن دارم و به مدت 50 سال است که در زمینه کشاورزی فعالیت دارم و اما چنین صحنه ایی را قبلا مشاهده نکرده ام".
بعد از عمل زایمان ، بره ی 8پا و غیرمعمولی نتوانست جان سالم بدر ببرد اما خوشبختانه گوسفند ماده جان سالم بدر برد. و همچنین دلیل آقای کشاورز برای عکاسی اش از اینگوسفند،غیرمعمولی بودنش بود.

تولد گوسفند جهش یافته با دو بدن و 8 پا

تولد گوسفند عجیب با یک سر و دو بدن و 8 پا + تصاویر
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 4
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 2 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف