نمناک سرگرمیدیدنی ها شباهت عجیب توله خرس به شخصیت کارتونی + عکس
توله خرس ، شخصیت کارتونی پدینگتون
توله خرس بسیار زیبا و بامزه ای که در ادامه مشاهده می کنید شباهت بسیار زیادی به شخصیت کارتونی پدینگتون دارد.

توله خرسی که شباهت بسیار زیادی به شخصیت کارتونی پدینگتون دارد

پدینگتون یکی از شخصیت های انیمیشنی مورد علاقه کودکان می باشد که برای اولین بار در تاریخ 12 دسامبر سال 2014 میلادی در بریتانیا با کارگدانی پائول کینگ منتشر شد که در طول تمام این کارتون بر روی کارها جالب و ماجراجویی خرسی به نام پدینگتون می چرخد.حتما به شما توصیه می شود که قسمت های مختلف این انیمیشن را مشاهده کنید.حتما از مشاهده آن لذت فراوانی خواهید برد.
اما روز گذشته تصاویری بسیار جالب از یک توله خرس که شباهت بسیار زیادی به این شخصیت کارتونی دارد،در صفحات مجازی منتشر شد که باعث شوکه شدن طرفداران خرس پدینگتون شد.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.
 
توله خرس

توله خرس بسیار با مزه و جذاب 

شخصیت کارتونی پدینگتون

اگر شما طرفدار شخصیت کارتونی پدینگتون هستید،لازم است بدانید که روز گذشته تصاویری از یک توله خرس بسیار بامزه که شباهت بسیار زیاد و یا 100 درصدی به این شخصیت کارتونی دارد.همان گونه که در تصاویر مشاهده می کنید،این توله خرس به صورت طبیعی به پدینگتون شباهت نزدیکی دارد.
اما با این وجود این خرس محبوب دارای صفحه مجازی در اینستاگرام با 172 هزار دنبال کننده می باشد.مالک او تصاویری بسیار جالب از توله خرس محبوب را ثبت می کند و در صفحه اینستاگرامی او قرار می دهد و کاربران زیادی به تصاویر او علاقمند هستند و همیشه در انتظار تصاویر جدید و لحظه ای از آن هستند.
 
توله خرس زیبا

شباهت بسیار زیاد توله خرس به شخصیت کارتونی پدینگتون

شباهت بسیار زیاد توله خرس به شخصیت کارتونی پدینگتون

شباهت عجیب توله خرس به شخصیت کارتونی + عکس
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /ح.ب
این مطلب مفید بود ؟ 7 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف