نمناک سرگرمیدیدنی ها 17 توله سگ متولد شده در یک زایمان! + تصاویر
توله سگ ، سگ
در یک پدیدۀ نادر،یک قلاده سگ در زایمان خود 17 توله سگ زایید،صاحب این سگ از دیدن اینکه سگش 11 پسر و 6 دختر به دنیا آورده، متعجب شد.
بازدید : 9,719 نفر

17 توله سگ در یک زایمان!

این سگ از نژاد شیپ داگی استلا نام دارد که به تازگی در زایمان خود 17 توله سگ به دنیا آورده است. استلا در Napa Grass Farmer که گوشت ارگانیک برای مردم محلی تولید می کند، زندگی می کند.هنگامی که زمان زایمان او فرا رسید، صاحبش جان کوستانزو از دیدن اینکه او 11 پسر و 6 دختر به دنیا آورده، متعجب شد.
 
همه توله های او سالم هستند. دامپزشک او گفت که در طول سال های کاری اش، بیشترین تعداد توله ای که در یک نوبت زایمان دیده است 12 تا بوده است. همچنین بعد از زایمان، دامپزشکان کلینیک حیوانات اعلام کردند که او یک رکورد ایالتی به دست آورده است. علاوه بر این او یک رکورد جهانی نیز برای یزرگترین زایمان در میان شیپ داگها به نام خود ثبت کرد. در میان رکوردهای جهانی همه گونه های سگ نیز ، هم اکنون سگ ماستیف ناپلیتنی به نام تیا با زایمان 24 توله سگ در سال 2004، رکورد زایمان سگها را در دست خود دارد.
 
توله سگ
 
توله سگ
 
توله سگ
 
توله سگ
 
توله سگ

17 توله سگ متولد شده در یک زایمان! + تصاویر

17 توله سگ متولد شده در یک زایمان! + تصاویر
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 16
برگرفته از برترینها - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 15 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف