نمناک اخباراقتصاد تولید خودرو در ایران خودرو به زیر 1000 دستگاه رسید
تولید خودرو در ایران ، آمار تولید خودرو در ایران
تولید خودرو در ایران در چند ماه اخیر با افت شدیدی همراه بوده است. دلیل افت تولید روزانه خودرو در ایران را برخی اعلام خبر وام 25 میلیونی خرید خودرو و برخی راه اندازی کمپین های نخرید خودرو می دانند.
تاریخ انتشار : 3 آبان 1394
بازدید : 4,335 نفر

افت تولید روزانه خودرو در ایران به زیر 1000 دستگاه

یک مقام مسئول در صنعت خودرو با گلایه از اینکه اعلام ارائه وام 25 میلیونی خرید خودرو باعث تشدید رکود بازار خودرو شده است، اظهار داشت:مردم با اعلام این خبر دست از خرید برداشته و منتظر اجرایی شدن تخصیص این وام هستند.

وی با بیان اینکه دولت می بایست چند روز قبل از اجرایی شدن این وام خبر آن را اعلام می کرد، افزود:در حال حاضر خرید و فروش خودرو راکد است و کمتر خریداری در بازار دیده می شود که این امر خود تأثیرات منفی را بر صنایع وابسته به صنعت خودروسازی می گذارد.

این مقام مسئول در صنعت خودرو ضمن بیان اینکه تولید روزانه ایران خودرو در اردیبهشت ماه حدود 2 هزار و 400 دستگاه بود، افزود:میزان تولید روزانه این شرکت در مهرماه به حدود 910 دستگاه رسیده است که این رقم نشان از رکود جدی بازار خودرو دارد.

وی تصریح کرد:البته خوشبختانه پیش بینی می شود با رفع برخی مشکلات تولید روزانه ایران خودرو به هزار و 500 دستگاه و سایپا به هزار دستگاه در آبان ماه برسد.

تولید خودرو در ایران خودرو به زیر 1000 دستگاه رسید

تولید خودرو در ایران خودرو به زیر 1000 دستگاه رسید
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 26
برگرفته از تسنیم /ن
این مطلب مفید بود ؟ 23 3
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف