نمناک بهداشت و سلامتتازه های سلامت مغز کوچک داخل تخمدان دختر جوان! + عکس
تومور تخمدان ، مغزی در تخمدان دختر جوان
دختر 16 ساله ژاپنی برای خارجی کردن آپاندیس به بیمارستان رفته بود اما نتیجه ی عکسبرداری ها تومور تخمدان و نتیجه جراحی شگفت انگیز بود ، رشد مغزی کوچک که استخوان و مو داشت.

مغز کوچکی با توده ای از موهای چرب داخل تومور تخمدان دختر جوان 

 رشد مغز و مو داخل تخمدان دختر جوان تیتر برترین و پربازدیدترین خبرهای روز شد .پزشکان بادیدن یک مغز کوچک، جمجمه و مو در داخل یک تومور در حال رشد در تخمدان یک دختر 16 ساله شگفت زده شدند.

تومور تخمدان

زن جوان با تومور تخمدانش همه را شگفت زده ساخت

به گزارش پزشکان ، این دختر نوجوان ژاپنی برای برداشتن آپاندیسش به بیمارستان مراجعه کرده بود اما علت درد و بیقراری ریشه در مشکلی عجیب و غریب داخل تخمدان بیمار داشت.

زمانی که جراح تومور 10 سانتی متری را از داخل تخمدان خارج کرد متوجه رشد مغز ، استخوانی از جنس استخوان جمجمه و انبوهی موی چرب در آن شد.

تومور تخمدان 

تصویر مغزی با مو و استخوان داخل تومور تخمدان دختر 16 ساله ژاپنی

پس از بررسی های دقیق تر مشخص شد که پزشکان یک مخچه که معمولاً در زیر دو نیم کره مغز قرار می گیرد را در بدن این دختر یافته اند.

 " انجلیک رایسامن " پزشک بیمارستان دانشگاه جدید در شرق ولز در این باره گفت :عناصر عصبی شبیه به سیستم عصبی مرکزی به صورت مکرر در تراتوم تخمدان گزارش شده است، اما ساختارهای شبیه مغز آن هم با مو و استخوان پدیده ای نادر است.

تومور تخمدان 

مغزی کوچک داخل تومور تخمدان

 تومور سه ماه پس از تشخیص از بدن دختر خارج شد و حال او دوره نقاهت را می گذراند.

مغز کوچک داخل تخمدان دختر جوان! + عکس

مغز کوچک داخل تخمدان دختر جوان! + عکس
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف