نمناک سرگرمیگوناگون خارج کردن تومور 60 کیلوگرمی از تخمدان زن جوان! + عکس14+
تومور تخمدان ، تومور 60 کیلویی
در بیمارستان Danbury طی عمل جراحی سخت و دشوار، تومور سرطانی 60 کیلوگرمی را از تخمدان یک زن جوان خارج کردند.

خارج کردن تومور 60 کیلوگرمی از تخمدان زن

به گزارش مجله خبری CNN از تخمدان یک زن 38 ساله توموری به وزن 60 کیلوگرم را در طی عمل جراحی سنگین در بیمارستان Danbury در Connecticut خارج کردند . این تومور سرطانی از ابتدا به این اندازه نبود ولی به سرعت رشد کرد که این رشد به گونه ایی بود که در طول دو ماه ، هر هفته به میزان 4.5 کیلوگرم به وزن او افزوده می شد که باعث فشرده شدن رگ های خونی او می شدند . بعد از عمل جراحی سخت و طولانی برای خارج نمودن این تومور سرطانی ، حال بیمار پس از 8 هفته به حالت عادی خود بازگشته و اینک در وضعیت عادی خود می باشد.

تومور 60 کیلویی

تومور سرطانی 60 کیلویی در تخمدان زن جوان

به گزارش CNN ، در روز 14 فوریه ، یک گروه 12 نفره از جراحان در بیمارستان Danbury طی 5 ساعت ، موفق به خارج نمودن تومور سرطانی 60 کیلوگرمی از شکم این زن شدند .

تشخیص این تومور از زمانی انجام شد ، که بیمار متوجه افزایش وزن ناگهانی در طی 2 ماه شد که در نهایت متوجه یک مشکل جدی در بدن خود شد و با مراجعه به متخصص زنان و یک سی تی اسکن متوجه تومور 60 کیلوگرمی در تخمدان زن شدند و برای درمان این زن را به نزد Dr. Vaagn Andikyan فرستاده شد که این تومور در نوع خود منحصر بفرد و نادر است و بسیار کم یافت می باشد.

دکتر Linus Chaung در گفتگو با CNN گفت زمانیکه من این خانم را دیدم ، متوجه وضعیت وخیم او شدم چرا که وزن زیاد تومور سرطانی باعث ایجاد فشار زیادی بر روی عروق خونی این زن شده بود و فشار زیادی را تحمل می کرد .

عمل جراحی تومور

خارج کردن تومور 60 کیلویی زن جوان در بیمارستان Danbury

همچنین دکتر Vaagn Andikyan بیان کردند که این خانم در کنار تومور سرطانی ، جرم زیادی از مواد ژلاتینی که توسط سلول های تومور ایجاد می شوند ، در بدن این زن تولید شده بودند و که پزشکان در کنار این تومور ، مواد ژلاتینی را نیز خارج نمودند . طبق یک گزارش در سال 2013 که توسط CNN نقل شد، این نوع رشد مواد ژلاتینی در 80٪ موارد خوش خیم هستند .

یک نماینده از بیمارستان Danbury برای تائید وضع این خانم ، بعد از 8 هفته به خانه او رفته و تائید کرد که به وزن و زندگی عادی خود بازگشته است .

خارج کردن تومور 60 کیلوگرمی از تخمدان زن جوان! + عکس14+

خارج کردن تومور 60 کیلوگرمی از تخمدان زن جوان! + عکس14+
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 13
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 13 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف