نمناک بهداشت و سلامتتازه های سلامت تومور چشم صورت زن جوان را بلعید! + تصاویر
تومور چشم ، عکس تومور روی صورت
گوشه ی سمت چپ صورت زن جوان سالها پیش با یک تورم از شکل طبیعی خود خارج شد ، تومور چشم بیش از حد رشد کرده و حالا زندگی میزبانش را بسیار سخت و تلخ کرده است.
تاریخ انتشار : 29 مهر 1395

تومور چشم نیمی از صورت زن جوان را پوشاند

مادر دو کودک آرزوی روزی را دارد که پزشکی بتواند تومور وحشتناکی که در چشمش رشد کرده درمان کند." نیکولیتا لیزوریک" 28 ساله ساکن روستایی در شمال شرق رومانی سالهاست با توموری بزرگ در چشمش زندگی می کند.

تومور چشم وحشتناک

تومور چشم وحشتناک زن نیمی از صورتش را پوشانده

زندگی سخت زن جوان با تومور چشم غول پیکر

چشم چپ این زن به طور کامل با غده سرطانی پوشیده شده است و این برجستگی غیرطبیعی تا نزدیکی سوراخ بینی هم ادامه پیدا کرده که علاوه بر بینایی مشکلات دیگری هم برای او ایجاد کرده است.مدتی پیش پزشکان سعی کردند با جراحی تومور ، شرایط را برای بیمار تغییر دهند اما آزمایشات نشان داد که خونریزی های شدید و اختلالت دیگر حین عمل جراحی اتفاق خواهد افتاد که ممکن است موجب مرگ او شوند.نیکولیتا از این شرایط بسیار رنج می برد و می گوید که مردم روستا با الفاظی بی رحمانه با او صحبت می کنند و به هیچ وجه متوجه شرایط سلامتی اش نیستند.به دلیل وضعیت ظاهری او قادر نیست به شهر و مراکز خرید برود. علی رقم تمام این نامهربانی ها او از حمایت دوپسرش و همسرخود بهره مند است که امیدواری او به زندگی را چندین برابر می سازد.

تومور چشم

زندگی سخت مادر 2 کودک با تومور چشم

دکتر "زورین کراینیسانو" جراح و متخصص پلاستیک می گوید:جراحی تومور چشم این بیمار غیر ممکن است چرا که برش دادن پوست چشم در این وضعیت خطرناک بوده و جان بیمار را تهدید می کند. ما به جای جراحی استفاده از دارو را فعلا پیش گرفته ایم تا تورم کمتر شده و راهی برای خروج تومور پیدا کنیم. 

تومور چشم صورت زن جوان را بلعید! + تصاویر

تومور چشم صورت زن جوان را بلعید! + تصاویر
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 38
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 30 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف