تومور 30 ساله
مرد میان سالی به نام آقای چاک بعد از گذشت 30 سال توانست با مهمان قدیمی بازو راستش خداحافظی نماید!

خارج کردن تومور 30 ساله از بازو

شاید با آمدن نام تومور به این فکر کنید فرد مبتلا به این مشکل به سرطان مبتلا شده است، اما این تنها طرز فکری اشتباه و نابجا است که در ذهن برخی از ما گنجانده شده است. از این رو لازم است بدانید که سرطان به خودی خود یک نوع تومور می باشد که باز هم تومور به دو دسته خوش خیم و بدخیم تقسیم می شود که تومور خوش خیم بدین معناست که کشنده نمی باشد و به دیگر قسمت های بدن آسیب نمی رساند. اما در مقابل تومور بدخیم بسیار کشنده است و می تواند در تمام بدن گسترش پیدا کند و در نهایت منجر به از پای آوردن اعضای بدن شود.

اما تومور خوش خیم گاها می تواند از طریق بافت چربی متراکم در بدن ایجاد شود که نام آن لیپوم می باشد. اما اخیرا تصاویری از خارج کردن تومور خوش خیم با بافت چربی توسط دکتر پیمپل پاپر در صفحات مجازی منتشر شد که توانست به میزان زیادی دیده شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

آقای چاک میان سال

مرد میان سالی که تنها با نام " چاک " شناخته می شود، گویی مهمان سی ساله ای دارد که از زمان نوجوانی در بدنش ایجاد شده بود و در اثر رشد بی نهایت این تومور خوش خیم در بازو سمت راست وی، به او لقب ملوان زبل داده شده بود چرا که بازویش به میزان بسیار زیادی بزرگ شده بود.

دکتر پیمپل پاپر

در نهایت با جراحی دقیق خانم دکتر پیمپل پاپر، توانست با این تومور لیپوم 30 ساله که زندگی اش را مختل نموده بود، خداحافظی نماید. اما بطور کلی تومور خوش خیم لیپوم گرچه به اندازه یک نخود باشد، می تواند به مرور زمان رشد کند و تبدیل به بافت چربی بسیار بزرگی در هر قسمت از بدن شود.

بافت چربی تومور خوش خیم لیپوم

با این وجود خانم دکتر پیمپل پاپر بعد از مدتی کوتاه شروع به خارج نمودن این بافت چربی 30 ساله از بازو آقای چاک نمود و سپس آنرا بخیه زد که در تصاویر می توانید این بافت عظیم 30 ساله را مشاهده نمایید.

خارج کردن تومور 30 ساله از بازو + تصاویر 16+

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
نظرات
وبگردی