نمناک فرهنگ و هنرموسیقی توهین زن رقاص عرب به ائمه اطهار+ تصاویر
زن رقاص عرب ، توهین به شیعه
زن رقاص عرب در حال اجرای برنامه در شبکه ی ماهواره ای «البغدادیه» نزدیک به وهابی ها با برتن کردن لباسی توهین آمیز به مقدسات شیعیان اهانت کرد. توهین این زن خشم شیعیان دنیا را برانگیخت.
تاریخ انتشار : 23 مرداد 1394
بازدید : 29,826 نفر

زن رقاص عرب با پوشیدن لباسی با تصویر گنبد حرم مطهر امام محمد تقی (ع) و امام حضرت موسی بن جعفر (ع) در یکی از برنامه های شبکات ماهواره ، به مقدسات و شیعیان توهین کرد.

شبکه ماهواره ای «البغدادیه» نزدیک به وهابی ها، با پخش کلیپ یک خواننده و رقاص زن که پیراهن توهین آمیزی نسبت به مقدسات شیعیان بر تن داشت، احساسات میلیون ها پیرو و عاشق اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام در عراق و دیگر کشورهای جهان را برانگیخت.

توهین زن رقاص عرب به شیعیان و ائمه اطهار

 این خواننده زن پیراهنی بر تن داشت که تصویر گنبد حرم مطهر امام محمد تقی (ع) و امام حضرت موسی بن جعفر (ع) بر روی آن وجود داشت. این خواننده و رقاص در حالی که چنین لباسی با این تصویر بر تن دارد، به خوانندگی و رقاصی پرداخت.

 

زن رقاص عرب

لباس توهین آمیز زن رقاص عرب به ائمه اطهار در شبکه ماهواره ای

همچنین شیعه ورد نوشت:شبکه ماهواره ای «البغدادیه» که نزدیک به گروه های دست ساز استعمارِ وهابی و ضد شیعه عراق است، از رسانه های مخالف دولت «حیدر العبادی» نخست وزیر عراق به شمار می رود. این شبکه در دوران نخست وزیری «نوری مالکی» نیز از رسانه های مخالف دولت بود.

 «البغدادیه» و دیگر رسانه های ماهواره ای که بخش عمده ای از بودجه خود را از رژیم آل سعود دریافت می کنند، پروژه استعماری تفرقه افکنی بین کشورها و مذاهب اسلامی را دنبال می کنند و اقدام اخیر در چهارچوب این هدف تعریف می شود.

 زن رقاص عرب

 گروه های مختلف شیعه و سنی عراقی این اقدام شبکه وهابی «البغدادیه» را محکوم و آن را در راستای اختلاف افکنی بین مسلمانان دانسته اند.

توهین زن رقاص عرب به ائمه اطهار+ تصاویر

توهین زن رقاص عرب به ائمه اطهار+ تصاویر
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 125
برگرفته از جام /ن
این مطلب مفید بود ؟ 82 43
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف