نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون ماجرای توهین “فرزاد حسنی” به شرکت کننده برنامه اکسیر + فیلم
فرزاد حسنی ، رفتار زشت فرزاد حسنی
“فرزاد حسنی” مجری تلویزیون که به تازگی از دوران ممنوع التصویری خود بیرون آمده،در اولین اجرای خود بعد از این دوران در برنامه اکسیر رفتار زشت و توهین آمیزی با مهمان برنامه داشت که گویا به تمسخر گرفته بود.
تاریخ انتشار : 19 اردیبهشت 1395

رفتار توهین آمیز فرزاد حسنی با مهمان برنامه اکسیر

فرزاد حسنی که به تازگی دوران ممنوع التصویری اش در رسانه ملی به پایان رسیده است؛ در اولین برنامه خود رفتار تاسف باری را به نمایش گذاشت.

 فرزاد حسنی در برنامه اکسیر سوالی را از شرکت کنندگان پرسید که یکی از حاضرین جوابی را به سوال فرزاد حسنی داد و فرزاد حسنی در ادامه سوال خود سوال دیگری پرسید و گفت اگر فرد حاضر جواب صحیح را بدهد مبلغ 50 میلیون تومان نقد به وی خواهد داد. 

شرکت کننده جوابی نیز به سوال دوم داد و فرزاد حسنی وی را برنده این مسابقه اعلام کرد و صندوقی را آورد و به شرکت کننده گفت که درب این صندوق را باز کند.

شرکت کننده با باز کردن این صندوق با صحنه ای عجیب مواجه شد. جزئیات این موضوع را در ادامه مشاهده می کنید.

با انتشار آیتمی از تلویزیون مشخص شد که مسابقه برنامه اکسیر از قبل کار شده است. فرزاد حسنی در توضیح رفتار با شرکت کننده گفت با فرد مورد نظر برای 4 آیتم قرارداد بسته شده است که یک آیتم اجرا شده و سه آیتم دیگر نیز قرار است ایشان بازی کنند. 

ماجرای توهین فرزاد حسنی به شرکت کننده برنامه اکسیر + فیلم

ماجرای توهین “فرزاد حسنی” به شرکت کننده برنامه اکسیر + فیلم
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 157
برگرفته از برترینها/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 90 67
نظر کاربران
مریم

مریم

باید دوباره ممنوع التصویر شه. متوحشه این اقا. حرف خوب زدن ملاکه نه خوب حرف زدن

45 6
فرزاد حسنی

فرزاد حسنی

مریم خانم این یک آیتم نمایشی در برنامه بوده

2 22
خانم حسنی

خانم حسنی

اقای حسنی مجری خوبیه فقط مشکلی که داره اعتماد به نفسش که خیلی زیاده درسته همش در حد شوخی بوده ولی بعضی اخلاقها واقعا زشت زنندست بهتر خودش اصلاح کنه . من معتقدم بهتر ممنوع التصویر نشه بهتر دید مردم تا دو سه سال تحمل کنه که پشتش بد گویی کنند تا بفهمه که باید مردم درک کرد نه با کبر تکبر سخنرانی کرد .

4 17
ایمان

ایمان

هم بهتره اون ممنوع التصیر بشه هم بهتره شما حرف نزنین. چیزی نگین سنگین ترین خانم محترم.اقای حسنی به یه بنده خدا که جای باباشه اینجوری توهین میکنه و شما میگین اینجور ادمی نباید ممنوع التصویر بشه؟به نظر من باید همین 50 میلیون هم جریمه نقدی به این بنده خدا بشه تادرس عبرتی واسش بشه دفه قبلم که فرزاد حسنی به جناب سردار . نیروی انتظامی توهین کرده بود

30 3
حامد

حامد

چقدر عصبانی، تو ازون بدتری که

2 6
فریبا

فریبا

از رفتار فرزاد حسنی اصلا خوشم نیومد ف این اقا فکر کرده کیه که هر جور دوست داره با مردم صحبت میکنه من جای ریس صداوسیما بودم کلا مینداختمش بیرون از صدا وسیما

42 4
نجات نادری

نجات نادری

با سلام . واقعا جای تاسف داره که چرا از کسی که ادعا داره که خیلی تو کارش مهارت داره و مجری خوبیه .. . . تحقیر کردن مهمانی که مسن تره در رسانه ملی خیلی زشته .و رعایت ادب وخوش اخلاقی کجاست ....

41 4
علی

علی

صدا و سیما با اجرای این برنامه ها و استفاده از مجریان سطح پایین کیفیت برنامه هاشو کاهش میده. آقای حسنی ارزش اجرا رو پایین آورده و این توهین به همه مجریان با شعور و متشخص صدا و سیماست.

27 2
امیر

امیر

فرزاد حسنی رو نباید ازمنوع التصویری درمیاوردن.

38 2
سعید

سعید

این قضیه یه نکته مثبت هم داشت اونم این بود که مردم شخصیت واقعی این شخص بی .... و مغرور را شناختند.

31 3
حسین

حسین

دوربین مخفی ای چیزی نبود؟ به نظرم خیلی عجیب و وقیحانه بود رفتار مجری!

29 2
saeid

saeid

من نمیدونم یعنی واقعا انقدر ما نسبت به ارزش هامون و مردممون و بی توجهیم؟
این آقای مسئله دارو که جائی گفته بود افتخار میکنم که اولین مردی بودم که تو تلوزیون جرات کردم زیر ابرو بردارم!! به نظر بنده بعد از اون برنامه ای که به سردار رادان که محبوب همه ی مردم و محبوب رهبری اندر اونقدر توهین کرد باید ادبش میکردن که جایگاه خودش دستش بیاد! هیج وقت اون برنامه یادم نمیره که با سردار رادان که علاوه بر مسئولیتشون که فرمانده نیرو تهران بودن انسان بسیار فرزانه و مومن و محجوبی هم هستن! بعد این آقا که یه الف بچه بود همش با ضمیر "تو" و با مسخره با ایشون صحبت میکرد! و آخر برنامه هم با یه تیکه ی سخیف و با لحن مسخره به سردار رادان گفت: ببقش سردار که جوری کردم که اینجوری شدی!!!!
خواهش میکنم از صدواسیما که بفهمه که صدوسیمای جمهوری اسلامی ایرانه! و آدمای مسلمون پای تلوزیونن!! و بیشتر از این با اعصابشون بازی نکنه!
بعد از این کار جدیدشون الان دارن توجیح میکنن که این هماهنگ شده بوده! خوب مگه این قضیه رو توجیح میکنه؟ اصلا موضوع سبک حرف زدن و تمسخر و بی ادبیه! در مورد مجری برنامه اکسیر (فرزاد حسنی) با شبکه ۳ تماس بگیرید و اعتراض خودتون رو مودبانه به گوش مسئولین برسونید.
راه های ارتباطی شبکه ۳:
تلفن
۰۲۱-۲۷۸۶۳۰۰۰
اس ام اس
۳۰۰۰۰۳

24 6
فاطمه

فاطمه

ااااااااااه بسه دیگه تو را خدا خسته نشدین از این همه حاشیه من طرفدار این مجری نبوده و نیستم ولی برنامه را دیدم هر هفته واقعا عالی و علمی شاید تنها برنامه به درد بخور توی این سال بوده برنامه دورهمی و خندوانه که توش به سرتاپای شرکت کننده توهین میشه اشکال نداره؟؟؟؟ مهران مدیری که زبان انگلیسی بلد نبودن مردم عامه را مسخره میکنه طوری نیست؟؟؟؟ بسه بابا کم تر حاشیه بسازید بزارید یه برنامه علمی بعد از چند سال ب کارش ادامه بده

8 43
پریسا

پریسا

صد در صد تربیت خانوادگیش مشکل داره که به سخره گرفتن دیگران رو با کمال پر رویی هنر میدونه و خودشو در عین بی هنری هنرمند!!!

34 3
-_-

-_-

خوبه خودتون میگین برنامه علمیه!! دورهمی و خندوانه ماهیتشون طنزه بی احترامی هم نشده ب کسی ولی این رفتار حتی شوخی هم نبود ک ب پایه طنازیشون بزاریم -_-

21 3
ناهید

ناهید

به نظر شما برنامه ای که توهین به یک بزرگتر باشه خوبه؟! برنامه های دیگه هم اگه اشکالاتی داشته باشن جزئیه و به پای این یکی قطعا نمیرسه توهین به یک بزرگتر حتی در حد شوخی هم کار نادرستیه! ودر ضمن بی احترامی به بزرگتر یک مسئله حاشیه ای نیس!!!!!

9 0
حامد

حامد

سلام . ; مهران مدیری و رامبد جوان دو طنزپردازن و بازیگر و نحوه ی برقرای ارتباطشون با مخاطب بایستی اینگونه باشه تا لبخند بر لبان مردم جاری شه اما برنامه ی علمی اسمش روشه برنامه ی علمی آموزشی یعنی نگاه مخاطب مثل نگاه دانش آموز به معلمشه ولی متاسفانه معلم این برنامه شایستگی دبیری نداره و واقعا برای مدیران مجموعه صدا و سیما متاسفم که اینگونه افراد رو حمایت می کنن.

30 2
آلاء

آلاء

واقعا جای تاسف داره!!! امیدوارم مردم با تحریم این شبکه بتوانند صدای خود را به گوش مسئولین سیما برسانند.

25 2
Fatemeh

Fatemeh

سلام.همون طور که خودشون گفتن اکسیر یه برنامه ترکیبی ِ آموزشی و نمایشی ست که هدف اصلیش اینه آموزش تو ذهن مخاطب جا بیفته، و قراره با بازی مجری و تماشاچیان، آموزش داده بشه، آخه تحقیر کنن که چی بشه چه نفعی ببرن، بجای دیدن دو دقیقه کلیپ، که هرجور دلتون بخواد برداشت کنین برنامه رو کامل دنبال کنید بعد قضاوت کنید، نمایش یه چیزه ادامه داره مثل سریال، این مدل آموزش ها تو همه جای دنیا هست که به صورت واقع گرایانه انجام میشه، بجای اینهمه تهمت و افترا و فحاشی و تعصب بی جا برید یه کم روش های نوین آموزش رو یاد بگیرید، این ها پیشرو شدن، بیچاره ها آخر سر مجبور شدن برنامشونو لو بدن، چقد بده که ذهن عوام جنجال پسند شده و برای هرچی میخواد حاشیه بسازه ،چقد بعضی آدما بدبینن فیلم پشت صحنه رو ساختگی میدونن و هزار تا دروغ نسبت میدن به اون بنده های خدا که اینهمه انرژی و هزینه صرف میکنن برای خدمت به مردم، تو این برنامه سعی داشتن جوی رو حکم فرما کنن که نه فقط اون جمشید نمادی که هم سن و سال خود مجری بود، بلکه همه مخاطبین بهشون این تفکر القا بشه که اگه مثلا جواب اون سؤال ها رو ندونن خیلی از مرحله پرت هستن تا اینجوری ذهن افراد آماده بشه برای یادگیری و خودشونو دست بالا بگیرن.. قبول دارم نتونستن خیلی موفق عمل کنن خودشون که گفتن نتونستن خوب نمود کنن و اصل مطلب رو بفهمونن اما این دلیل نمیشه اینهمه حرف پشت سرشون زده بشه، نقد هم روش خاص خودشو داره، اگه صحبت هاشونو تو مردم چی میگن بادقت گوش می کردین ذره ای شک به دلتون راه نمی دادین که نیت سوء داشتن

6 18
هادی

هادی

دوستان این آیتم درصورتی توهین بودکه قصدتخریب کسی روداشته باشن،واینکه جنبه ی شوخی تندروهم بایدداشت

3 3
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .