خارج کردن توپ گلف از شکم سگ
سگ بازیگوشی به نام لوئیس زمانیکه با کاهش اشتها شدید روبرو شد، علت عجیب این اتفاق توسط تیم دامپزشک و اشعه ایکس پرده برداری شد!

خارج کردن 5 توپ گلف از شکم سگ بازیگوش!

سگ ها یکی از حیواناتی هستند که از گذشته دور به انسان ها در زمینه های مختلفی اعم از نگهبانی مزارع، نگهبانی از خانه، مراقبت از دام و... به انسان ها کمک بسیار زیادی نموده اند و توانسته اند به بهترین شیوه ممکن به انسان ها کمک نمایند. از این رو گاها این حیوانات جان خود را نیز برای نجات جان مالکین خود به خطر می اندازند.

با این حال سگ ها حیواناتی باهوش و همچنین بازیگوشی هستند که در زمان حال نیز دوست و همراه برخی از انسان ها هستند و نگهداری از این حیوانات بیشتر به افراد مسن پیشنهاد می شود چرا که آنها هم می توانند سرگرم شوند و هم می توانند تحرک و فعالیت بیشتری را تجربه نمایند که این تنها تعدادی از مزیت های این حیوانات می باشد.

از این رو باید از این حیوانات بازیگوش همان گونه که از شما مراقبت می کند، شما نیز متقابلا مراقب باشید تا شاهد اتفاقات تلخ و بدی ناشی از بازیگوشی این حیوان بی نوا نباشید.برای مثال اخیرا تصاویر عجیب و دردناکی از یک سگ سیاه رنگ در صفحات مجازی منتشر شد که توانست با بازدید و حواشی متعددی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

خانم ربکا میلز، مالک توله سگ سیاه رنگی به نام " لوئیس " می باشد که اخیرا زمانیکه متوجه شد لوئیس اشتهای خود را از دست داده است و نمی تواند غذای کافی را میل کند، تصمیم گرفت تا از مشکل وی آگاه شود و در نتیجه همراه با لوئیس به نزد دامپزشک مراجعه کردند.

 

دام پزشک ابتدا تصمیم به ثبت تصویر اشعه ایکس از بدن وی گرفت تا بتواند با مشکلات موجود در بدن این سگ بازیگوش آشنا شود. اما بعد از ثبت تصویر اشعه ایکس متوجه شد که از قرار معلوم وی توپ پینگ پنگ را خورده است اما مالک وی ربکا، اشتباه دکتر را متوجه شد و گفت :" من و لوئیس در زمین گلف حرکت می کنیم و گاها به دنبال توپ ها بود و من هرگز تصور نمی کردم که بعضی از این توپ ها را خورده باشد! "

با این حال دامپزشک توانست با عمل جراحی این 5 توپ گلف را از شکم سگ بازیگوش با موفقیت خارج نماید و این سگ را یک سگ خوش شانس نامید و علت آن هم این بود که بلعیدن یک توپ گلف می تواند کشنده باشد و لوئیس 5 توپ گلف رابلعیده بود!

خارج کردن 5 توپ گلف از شکم سگ بازیگوش! + تصاویر

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
برچسب :
وبگردی