دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمیدیدنی ها توکیو گرانترین و شگفت انگیزترین پایتخت جهان + تصاویر
توکیو ، توکیو پایتخت ژاپن
در ادامه این گزارش تصاویری شگفت انگیز و زیبا از توکیو را مشاهده می کنید که این کشور به عنوان بزرگترین و گرانترین پایتخت جهان معرفی شده است.
بازدید : 2,229 نفر

شگفتی های توکیو

در دنیای پیرامون ما مناطق دیدنی بسیاری وجود دارند زیبایی هایی که آن منطقه را به بهترین مکان تبدیل کرده است مکان های شگفت انگیز کشور ژاپن نیز از این ویژگی ها برخوردار است چنانچه باعث شده عنوان بزرگترین و گرانترین کشور را به خود اختصاص دهد.
 
ژاپن کشوری است در اقیانوس آرام واقع در آسیای شمال شرقی که یکی از قدرت های اصلی اقتصادیِ جهان است و سومین اقتصاد بزرگ جهان را از نظر تولید ناخالص داخلی دارد.
 
این کشور با جمعیتی در حدود 128 میلیون نفر دهمین کشور پرجمعیت جهان است. توکیو پایتخت ژاپن با بالغ بر 35 میلیون نفر جمعیت از بزرگترین و گرانترین پایتخت های جهان به شمار می آید ژاپنی ها کشورشان را «نیپون کوکو» خطاب می کنند که به معنی خواستگاه خورشید است. درادامه به معرفی برخی از جاذبه های گردشگری کشور ژاپن می پردازیم.
 
مناطق دیدنی کشور ژاپن
 
کیوتو قرن ها پایتخت ژاپن و مقر دربار امپراتوری بوده است. در کیوتو هم می توان پیشرفت فناوری و صنعت را مشاهده کرد و هم از تماشای آثار باستانی و نشانه های ادوار دور، به گذشته سفر کرد. کیوتو شهری با بناهای تاریخی و فرهنگی فراوان است و در آن معابد، پرستشگاه ها، کاخ ها، باغ های زیبا، اماکن تفریحی و مراکز خرید زیادی وجود دارد.
 
 توکیو
 
توکیو
 
توکیو
 
توکیو
 
توکیو
 
توکیو پایتخت کشورژاپن است که جاذبه های گردشگری بسیاری دارد:
 
پارک ها،پارک های ملی،پارک های شهری،پارک های طبیعی،مسیرهای برگزیده جهت راهپیمایی،مراکز عمدهٔ خرید،جشنواره ها،رستوران ها،چشمه ها و حمام های آبگرم،مراکز گردشگری در منطقه تاما،مناطق دیدنی جزایر توکیو، هتل ها،نگارخانه که درادامه تصاویری از این جاذبه های گردشگری را مشاهده می کنید.
 
توکیو
 
 توکیو

توکیو

توکیو

توکیو

توکیو گرانترین و شگفت انگیزترین پایتخت جهان + تصاویر

برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف