نمناک سرگرمیگوناگون تو این عکس کدوم مادر و کدوم دختره ؟
مادر و دختر ، عکس مادر و دختر
به عکس نگاه کنید . 3 زن جوان می بینید . بازهم نگاه کنید . این عکس یک مادر و دختران دوقلوی اوست . مادر این عکس 43 سال سن دارد. تعجب کردید؟ بازهم نگاه کنید و ببینید می توانید تشخیص دهید که کدوم مادر و کدوم دختره ؟

عکس جنجالی معمای مادر و دختر شبیه به هم

عکس خانوادگی زن جوان و دختران دوقلوهایش در فضای مجازی غوغا به پا کرد.مردم سراسر دنیا برای تشخیص مادر دختران دوقلوی داخل تصویر هزاران پیام و پاسخ ارسال کردند اما هیچ یک صحیح نبود.

عکس مادر و دختر

عکس مادر و دختر خیلی شبیه به هم

بعد از انتشار همه پرسی در رابطه با رنگ لباس جنجالی سال 2015 حالا نوبت به این مادر دخترهای بسیار شبیه به هم رسیده بود که کاربران اینترنت و شبکه های اجتماعی را به چالش بکشند. " کایلان ماهومز " دانش آموز دبیرستانی تصویری از خودش در کنار خواهر دوقلویش و مادر جوانشان در فضای مجازی منتشر کرد و از کاربران خواست تا تشخیص دهند کدام یک از این سه نفر مادر است. طوفانی به پا شد و سیلی از نظرها وپاسخ ها برای آنها ارسال شد اما هیچ یک صحیح نبود. 20.000 نظر و 31.000 لایک پای این عکس مادر و دختران دوقلو ثبت شد.

پاسخ معمای کدوم مادر و کدوم دختر؟

در تصویر منتشر شده 3 زن جوان داخل خودرو نشسته اند ، دو نفری که روی صندلی جلوی خودرو نشسته بودند مدل مویی یکسان دارند. زن جوانی که در صندلی عقب خودرو نشسته است مدل ابرویی مشابه با یکی از دونفر دیگر دارد. حالا شما بگویید کدام یک مادر و کدام یک دختر است؟

عکس مادر و دختر

صدها نظر و سوال مختلف در پاسخ این عکس جالب ارسال شد و چند روز بعد یکی از دختران دوقلو که منتشر کننده این عکس بود راز کدام مادر و کدام دختر را برملا کرد. " کایلان ماهوز " نوشت :مادر من خانم جوانی است که روی صندلی سمت چپ نشسته است. همان زن جوان و زیبایی که کت مشکی زغالی بر تن دارد. باورتان می شود مادر من 43 ساله است.!!!!!

هیچ کس نمی تواند باور کند که این زن آمریکایی - آفریقایی 43 سال سن دارد.

چند روز بعد از برملا شدن راز عکس کدام مادر و کدام دختر است ، این سه زن جوان ویدئویی منتشر کردند و با صحبتهایشان ثابت کردند که زن جوان در گوشه سمت چپ عکس مادر این دختران دوقلو است. 

مادر و دختر ، عکس معمای کدوم مادر و کدوم دختره + جواب

تو این عکس کدوم مادر و کدوم دختره ؟
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 136
منبع : ترجمه نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 117 19
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف