نمناک ورزشفوتبال تکذیبیه محسن قهرمانی به صحبت های دادکان + نامه
دادکان ، محسن قهرمانی
محسن قهرمانی در نامه ای که به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال ارسال کرده، محمد دادکان را تکذیب کرده اما اعمال فشار از روی ناظر بازی یا نماینده فدراسیون را تأیید می کند.
تاریخ انتشار : 2 شهریور 1394
بازدید : 2,216 نفر

تکذیبیه محسن قهرمانی

هرروز که از صحبت های محمد دادکانمی گذرد این ماجرا ابعاد پیچیده تری به خود می گیرد. دادکان ادعا کرده که قهرمانی فاش کرده که دریکی از قضاوت هایش یکیاز مسئولان فدراسیون فوتبال از او خواسته است که بازی را به نفع یک تیم خاص دربیاورد که او این مسئله را تکذیب می کند. قهرمانی در نامه ای که به کمیته اخلاق فرستاده تأکیدمی کند که این ماجرا مربوط به بازی استقلال- استیل آذین در سال های گذشته بوده است که ناظر بازی یا نماینده فدراسیون فوتبال از او خواسته است که در این بازی کمتر کارت بدهد که این موضوع باعث عصبانیتش شده است.
هرچند که او ماجرای تبانی را به طور کامل رد می کند اما به هرحالتأییدمی کند که برای قضاوت در بازی استقلال- استیل آذین (که در نامه ذکر نشده مربوط به کدام فصل می شود) فشارهایی رویش بوده است. حالا این کهازنظر رییس کمیته اخلاق این ماجرا تخلف محسوب نمی شودسؤالی است که احتمال فقط علی اکبرمحمدزادهمی تواند در آن پاسخ بدهد.
متن کامل نامه را در زیر می خوانید:
کمیته محترم اخلاق فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران
با سلام و احترام
به استحضار می رساند با توجه به اظهارات جناب آقای دکتر دادکان در برنامه گفتگوی ویژه خبری پنجشنبهشب شبکه دو سیما مورخ 29/5/94 (مبنی بر اینکه داوری محرومی که به تازگی محرومیت وی به اتمام رسیده) به ایشان گفتند که نتیجه یک بازی را دربیاورم. این موضوع اصلاً صحت ندارد، اینجانب با ایشان صحبت کرده ام اما به هیچ وجه چنین حرفی به ایشان نزده ام.
اینجانب بعد از یکی از بازی های لیگ برتر در سال گذشته (استیل آذین و استقلال) بعد از تماس و سؤال آقای داوود رفعتی که از کمکداوران پیشکسوت هستند که چرا در زمین آنقدر عصبی بودید اینجانب عرض کردم که قبل از مسابقه (دقیقاً حضور ذهن ندارم) که ناظر بازی یا نماینده فدراسیون با توجه به حساسیت بازی از بنده خواستند از کارت های زرد و قرمز کمتری استفاده کنم.
که این مسئله سبب عصبانیتم شد اکنون پس ازاینهمه سال بزرگواران این موضوعرا آن طور که مطابق باسلیقهسلیقه خودشان است تحریف، تفسیر و تعریف کرده اند که به طور یقین با شیطنت می باشد زیرا می خواهند کمیته داوران، دپارتمان و جامعه داوری را تحت فشار قرار بدهند، به هیچ وجه بحث و موضوع دیگری در کار نبوده است و نیست.
مراتب جهت استحضار اعلام شد، کلیه موارد فوق با سوگند به خدا و قرآن کریم عین حقیقت را بیان می نمایم.
و من الله توفیق
محسن قهرمانی

نامه محسن قهرمانی

 

تکذیبیه محسن قهرمانی به صحبت های دادکان + نامه

تکذیبیه محسن قهرمانی به صحبت های دادکان + نامه
:
امتیاز : 3 تعداد رای : 5
برگرفته از ورزش3 - /م
این مطلب مفید بود ؟ 3 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف