ترلان پروانه و ارسلان قاسمی

تکذیب ازدواج دو بازیگر نوجوان ایرانی

تاریخ انتشار : 28 مهر 1392کد مطلب : 4648تعداد نظرات : 1 نظر
پریسا ابوالحسنی مادر ترلان پروانه خبر منتشر شده در خصوص ازدواج دخترش با ارسلان قاسمی بازیگر نوجوان سینما و تلویزیون را کذب محض و دروغ دانست.

پریسا ابوالحسنی مادر ترلان پروانه در خصوص خبری مبنی بر ازدواج ترلان پروانه و ارسلان قاسمی گفت:این خبر شایعه ای بیش نیست و به هیچ وجه صحت ندارد و ما در وبلاگ رسمی ترلان تکذیبیه این خبر را اعلام کردیم.

 وی ادامه داد:این خبر باعث نگرانی من است و به واقع نمی دانم با این مسئله چه کار باید بکنم. ترلان 16 سال بیشتر ندارد و نمی دانم هدفشان از انتشار این خبر دروغ چیست.

وی بیان کرد:سال گذشته نیز همین شایعه درباره ترلان پروانه و ارسلان قاسمی مطرح شد که ما در جشنواره فیلم فجر از طریق مصاحبه آن خبر را تکذیب کردیم.

ابوالحسنی اظهار داشت:ترلان پروانه و ارسلان قاسمی دو بازیگر نوجوان هستند و اصلا سن آنها به ازدواج نمی خورد و تنها در صحنه بازیگری مقابل همدیگر قرار می گیرند.

وی ادامه داد:سایت خانواده سبز نیز این خبر را منتشر کرده بود که من بسیار از انتشار این خبر ناراحت و عصبانی شدم و عنوان کردند که این خبر از طریق یکی از کاربرانشان منتشر شده و سریع خبر تکذیبیه آن را اعلام کردند.

ابوالحسنی اظهار داشت:از مردم تقاضا دارم هر خبری که در سایت ها منتشر می شود را باور نکنند و حتما صحت آن را جویا شوند. این خبرها توسط افرادی بیمار منتشر می شود که روال زندگی مردم را دچار اختلال می کند.

وی تصریح کرد:ما باشنیدن این اخبار پشت دخترمان هستیم، ولی بسیاری از زندگی ها توسط این اخبار با مشکلات روبرو می شود.

وی تصریح کرد:پدر ترلان پروانه بابت این مسئله از طریق سازمان فیلترینگ نیز شکایت کرده است.

ابوالحسنی در خصوص برخورد خود ترلان پروانه از انتشار این خبر عنوان کرد:ترلان پروانه ابتدا این خبر برایش خنده دار و مسخره بود، چرا که این خبر تنها در حد یک شایعه و غیرقابل باور است، ولی بعد از آن بسیار ناراحت شد.

ابوالحسنی اظهار داشت:از خبرگزاری های رسمی بابت پیگیری این اخبار و رساندن صدای ما به گوش مردم بسیار سپاسگذارم.

وی در پایان خاطرنشان کرد:انتشار این خبر موجب توهین به شعور خانوادگی ما است، من خود یک مدیر مدرسه هستم و این اخبار تنها توسط افراد بیکار و بیمار منتشر می شود.

تکذیب ازدواج دو بازیگر نوجوان ایرانی

4.3626
این مطلب مفید بود ؟53987
برگرفته از inn.ir
1 نظر به ثبت رسیده است
هستی1395-02-14
اخباراتون خوبه ولی بیشتر توضیح بدین تا باعث گنگی نشیم بازم ممنون از سایتتون
36
وبگردی