نمناک فرهنگ و هنرموسیقی پایان شایعه کما رفتن استاد شجریان توسط همایون شجریان
همایون شجریان ، اینستاگرام همایون شجریان
همایون شجریان در صفحه اینستاگرام خود به شایعات درباره حال وخیم پدرش با انتشار پستی خاتمه داد.
تاریخ انتشار : 23 تیر 1395

حال پدر همایون شجریان خوب است

همایون شجریان که پس از اعلام خبر بیماری پدرش محمدرضا شجریان سکوت کرده بود ، عکس و متنی در رابطه با پدرش منتشر کرد تا بتواند جلوی انتشار بیشتر شایعات را بگیرد. استاد آواز ایران که چند وقتی است با بیماری دست و پنجه نرم میکند، از نظر جسمی ضعیف شده است و همین ضعف جسمانی وسیله ای شده است برای شایعه سازان که اعلام کنند حال پدر همایون شجریان وخیم است.

پس از انتشار شایعاتی درباره به کما رفتن استاد آواز ایران، جناب استاد شجریان، لحظاتی پیش همایون شجریان به این شایعات واکنش نشان داد.

همایون شجریان

حال استاد محمدرضا شجریان خوب است


همایون شجریان در آخرین مطلب اینستاگرامی خود در کنار عکسی از پدر، مطلب زیر را منتشر کرد:

دوستان عزیز با سلام و احترام امیدوارم همواره خوب و سلامت و برقرار باشید. نتایج تمام آزمایشات خوب هستند و در هیچ کدام نشانه ای از پیشرفت سرطان دیده نشده است. همانطور که از قبل می دانید تنها ضعف جسمانی ست که آنهم به امید دوست، با تغذیه و دارو و فیزیوتراپی تا قبل از آنکه زمان برای شروع مرحله دوم درمان از دست برود برطرف خواهد شد. علت طولانی تر بودن این ضعف بر کسی معلوم نیست اما رسیدگی در نهایت خودش در حال انجام است. مرحله دوم درمان برای بازگشت نکردن و پیشرفت نکردن مریضی الزامی به نظر می رسد، تا معشوق چه خواهد.

شایعات ناراحت کننده ای به گوش می رسند که پایه و اساس درستی ندارند، ایشان هوشیاری شان سر جاست و نسبت به یک ماه گذشته با روحیه بالاتری دستورات پزشک را اجرا می کنند. بد نیست بدانید با اشتیاق زیاد همراه من و برادرم رایان جام ملت های اروپا را تا پایان دنبال کردند و از قهرمان شدن تیم پرتقال شاید به خاطر بازیکن محبوبشان رونالدو راضی به نظر می رسند. زندگی اینجا تمام نشده و نبضمان بیدار و هشیار است. از تلویزیون و اخبار بدور هستند و ما هم از رساندن خبرهای تاسف برانگیز که ناراحتشان می کند خودداری میکنیم و پیغام های محبت آمیز شما نازنینان را بدون کم و کاست به اطلاع شان می رسانیم و لبخند واقعی را دریافت می کنیم. هر بار که شعری از حافظ برایشان میخوانم زبان به تحسین این مرد آسمانی می گشایند و باورم نمی شود در غزلی که برایشان تفعل زدم او نیز اینچنین کرد و فرمود:

ای دوست دست حافظ تعویذ چشم زخم است

یا رب ببینم آن را در گردنت حمایل

با اینکه سرطان را میهمان خود می خوانَد، به شوخی به ایشان گفتم شاعر گفته میهمان گرچه عزیز است ولی همچو نفس خفه می سازد اگر آید و بیرون نرود تا مصمم ترشان کنم برای بدرقه میهمان. تجسم وضعیت برای مثال از نظر حقیر مانند شهری است از شهرهای ایران که مهاجمان وارد شده باشند و بخواهند به اشغالش در بیاورند، بسیاری از ما شاهدش بوده ایم در آن زمان که دلیران ایران می جنگیدند و جان فشانی میکردند، دوست می کوشید تا در آن ناگوار روزگار روحیه دهد و دعا میکرد برای موفقیت، و برعکس آن شایعات می کوشید برای پذیرش نابودی. از این لحظه هر خبر قابل توجهی که لازم باشد عزیزان را از آن باخبر کنم، از طریق همین اینستاگرام به اطلاع شان خواهم رساند. رسانه های محترم و اشخاص محترمی که مایل هستند خبر رسانی کنند می توانند آخرین اطلاعات خود را از این طریق دریافت نمایند.

در آخر نمی توانم بار دیگر از استاد بزرگ عباس کیارستمی یاد نکنم مردی که جایش را فقط خودش میتواند پر کند. روحش شاد…

همایون شجریان

همایون شجریان به شایعات درباره پدرش واکنش نشان داد

پایان شایعه کما رفتن استاد شجریان توسط همایون شجریان

پایان شایعه کما رفتن استاد شجریان توسط همایون شجریان
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از برترین ها / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف