نمناک اخبارورزشی رامین رضاییان نیمکت نشین میشود یا اخراج؟!
رامین رضاییان ، دعوای رامین رضاییان
رامین رضاییان با دعوا در اردوی تیم پرسپولیس در امارات با رفتار سختگیرانه برانکو مواجه شد و شاید تا پای نیمکت نشینی دائم تا پایان فصل هم برود.
تاریخ انتشار : 14 اسفند 1395

عاقبت تلخ دعوای رامین رضاییان با علیپور

رامین رضاییان پرسپولیسی ملی پوشی که در اردوی امارات تیمش دعوایی را با دو بازیکن دیگر پرسپولیس به راه انداخت تاوان سختی خواهد داد . عاقبت تلخ دعوای رامین رضاییان نیمکت نشینی است یا اخراج ؟ امروز در جلسه ای در باشگاه پرسپولیس تلکلیف این بازیکن مشخص میشود.

پرونده رامین رضاییان بسته شد

رامین رضاییان با درگیری که در اردو امارات با دو بازیکن دیگر پرسپولیس ربیع خواه و علیپور داشت از تمرین اخراج شد و به ایران بازگشت.برانکو آنقدر عصبی بود که در همان اردو اعلام کرد دیگر رضاییان را نمی خواهد و به همین خاطر این بازیکن را به ایران فرستاد و حتی اجازه نداد او در تمرینات چند روزه اخیر تیمش شرکت کند.

حال امروز قرار است رامین رضاییان به باشگاه پرسپولیس برود و با مسولان باشگاه و برانکو صحبت کند و تکلیف این بازیکن تا ساعاتی دیگر مشخص خواهد شد.

رامین رضاییان

دعوای رامین رضاییان با علیپور عاقبت تلخی داشت

شنیده ها حاکی از آن است که برانکو پرونده این بازیکن را بسته است و به او بازی نخواهد داد و اگر هم او را ببخشد نیمکت نشین مطلق می شود.

سرمربی پرسپولیسی ها نشان داده که در تیمش انضباط حرف اول و آخر را می زند و ملی پوش و غیر ملی پوش برایش فرقی نمی کند.پروفسوف تمام تمرکزش روی قهرمانی است و نمی گذارد کوچکترین حاشیه به تیم و هدفش آسیب بزند.

رامین رضاییان نیمکت نشین میشود یا اخراج؟!

برگرفته از افکار نیوز / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 5 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف