نمناک اخباراقتصاد تکمیل “اتوبان همت به کرج” در سال 95
اتوبان همت به کرج ، ساخت اتوبان همت کرج
دکتر نوبخت در بازدید از مراحل ساخت قطعه دوم و سوم “اتوبان همت به کرج” به خاطر معطل ماندن مردم در ترافیک اتوبان تهران به کرج عذرخواهی کرد و از تکمیل بزرگراه همت منتهی به کرج تا سال آینده خبر داد.
تاریخ انتشار : 19 شهریور 1394
بازدید : 5,393 نفر

ساخت اتوبان همت به کرج

سخنگوی دولت صبح امروز (19شهریور)، در بازدیدی که از مراحل ساخت قطعه دوم و سوم راه تکمیلی بزرگراه همت به شهر کرج به عمل آورد، گفت:با توجه به ترافیک موجود در این مسیر تکمیل ساخت این مسیر ضروری بوده و تاکنون 100درصد اعتبارات این پروژه تخصیص یافته است.

دکتر نوبخت سخنگوی دولت

 
نوبخت ضمن ابراز شرمندگی از ترافیک موجود در این مسیر افزود:این اعتبارات در طی هفته جاری و هفته آینده پرداخت خواهد شد تا مردم برای سفر از این مسیر ساعت ها در ترافیک معطل نشوند.
 
سخنگوی دولت اظهار کرد:آنچه که در این هفته به این پروژه اختصاص می یابد مربوط به قطعه دوم اتوبان است و در هفته آینده نیز هفت و نیم میلیارد تومان برای رفع موانع مسیر پرداخت خواهد شد.
 
وی ضمن اشاره به برنامه زمانبندی اتمام پروژه تصریح کرد:وزارت راه و شهرسازی در نظر دارد به کمک اعتبارات تصویبی شهرداری و شورای شهر کرج این پروژه را تا سال آینده به اتمام برساند زیرا اقدامات هماهنگ نقش زیادی در تسهیل اتمام پروژه خواهد داشت.
 
وی در ادامه به اقدامات عمرانی کشور اشاره کرد و یادآور شد:دولت با وجود همه محدودیت های ناشی از تحریم تا کنون 6800 میلیارد تومان برای طرح های عمرانی کشور پرداخت کرده است و پیش بینی می شود طی هفته آینده نیز هزار میلیارد تومان دیگر در زمینه عمرانی کشور پرداخت شود.
 
معاون رئیس جمهور از اهمیت حفظ منابع آب کشور گفت و خاطر نشان کرد:مهار منابع آب به خصوص منابع مرزی در دست اقدام است و به این منظور 2100 میلیارد تومان پرداخت شده است.
 
نوبخت از رشد سه درصدی اقتصاد کشور خبر داد و افزود:این رشد پس از رشد منفی شش و هشت دهم و منفی یک و 9دهمی معلول توجه دولت به بخش عمرانی کشور است.
 
وی در پایان گفت:اگر به طرح های عمرانی کشور توجه نشود بسیاری از هموطنان شاغل بیکار می شوند و توجه به این بخش علاوه بر عمران و آبادانی کشور اشتغالزا نیز است.

تکمیل اتوبان همت به کرج در سال 95

تکمیل “اتوبان همت به کرج” در سال 95
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
برگرفته از ایسنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف